I. Bilim, Sanat ve Spor Kampı Başladı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Namık Kemal Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. (TEKNOPARK) arasında gerçekleştirilen Bilim, Sanat ve Spor Kampı işbirliği çerçevesinde I. Bilim, Sanat ve Spor Kampı başladı.
Haber Süleymanpaşa 23 Temmuz 2019 Bu Haber 394 kişi tarafından okundu.

tekirdağ I. Bilim, Sanat ve Spor Kampı Başladı

Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, akademik personel, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ersan Ulusan, “Yaz döneminde öğrencilerimizi Üniversite ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Böyle bir projeyi Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Rektör Yardımcılarımıza sunduğumuzda olumlu karşıladılar ve hayata geçirdik. Bu yüzden kendilerine teşekkür ediyorum. Amacımız öğrenciler temel seviyede iken yükseköğretim ile buluşabilsinler ve bilimsel atmosferi deneyimlesinler. Eğlenirken öğrenmenin tadını çıkarabilsinler diye bu uygulamayı hayata geçirdik” sözlerini kaydetti.

Prof. Dr. Bülent Eker, “Sizlere bilim, sanat ve teknoloji alanlarında öğretim görevlilerimizin aktaracağı bilgiler ile birlikte çok keyifli iki hafta geçireceksiniz. Kimya, fizik, spor, robotik kodlama, maker gibi konuların siz değerli öğrencilerimize verilmesini hedefliyoruz. İmkanlarımızı size sunduğumuzda yarınların daha da aydınlık olabileceğine inanmaktayız. Hepiniz hoş geldiniz” diyerek öğrencilere teşekkür etti.

22 Temmuz- 2 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan I. Bilim, Sanat ve Spor Kampı’ nda; yirmi ilkokul, yirmi ortaokul öğrencisi Namık Kemal Üniversitesi Laboratuvarlarında, Teknoloji Geliştirme Ofisi ve Spor Komplesi’nde iki hafta boyunca uzman akademisyenler eşliğinde eğitim alacak.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriŞarköy'de Yapımı Tamamlanan Cami İbadete Açıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara'da 'Derin Çatak' Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Çatıdan Düşen İşçi Yaralandı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞarköy'de 97'nci Yıl Kutlamaları


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da TAG Toplantısı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org