HÜSEYİN KOCABAŞ‘TAN YURDAKUL‘A ZİYARET

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Malkara Romanları Maden ve Tarım İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Kocabaş,Malkara Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u ziyaret etti.
Haber Malkara 9 Ocak 2020 Bu Haber 193 kişi tarafından okundu.

tekirdağ HÜSEYİN KOCABAŞ'TAN YURDAKUL'A ZİYARET

Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette; Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Erdem ve İYİ Parti Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yıldız yer aldı.

Yapmış olduğu ziyarette Malkara Romanları Maden ve Tarım İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği Başkanı Hüseyin Kocabaş; “ Bizlere her konuda yardımcı olan ve bizleri hiç bir zaman geri çevirmeyen Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür ediyoruz. Bizler Malkara Romanları Maden ve Tarım İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak başkanımızın çalışmalarını takdir ediyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.“ diyerek teşekkür plaketi takdiminde bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ Roman hemşehrilerimizin her zaman olduğu gibi bundan sonra ki süreçlerde de destekçisi olacağız. Şahsıma vermiş oldukları plaketten dolayı teşekkür eder, Malkara Romanları Maden ve Tarım İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği'ne çalışmalarında kolaylıklar dilerim.“ dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriMALKARA BELEDİYESİ İLÇEDE BULUNAN PARKLARI KAPATIYOR


GÜNDEM 23 Mart 2020
Malkara haberleri
 haberleri“Bu Talana İzin Vermeyeceğiz”


GÜNDEM 14 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Malkara haberleri
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Malkara haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org