Hibe Edilen Otobüsler İçin Protokol İmzaları Atıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çanakkale Belediye Meclisinin kararı doğrultusunda; belediye tarafından kullanılmayan iki otobüsün Kepez Belediyesine hibe edilmesi için düzenlenen Otobüs Devri Protokol İmza Töreni Başkanlık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Haber Gündem 13 Aralık 2019 Bu Haber 68 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Hibe Edilen Otobüsler İçin Protokol İmzaları Atıldı

11 Aralık 2019 Çarşamba günü düzenlenen Otobüs Devri Protokol İmza Törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Özleyiş Çetin ile Çanakkale Belediyesi ve Kepez Belediyesi Ulaşım Müdürleri katıldı. Protokol töreninde konuşan Başkan Gökhan; “Kullanılmayan iki aracımızı Kepez Belediyesine hibe olarak verilmesi noktasında Belediye Meclisimiz karar almıştı. Şimdi burada 200 bin TL civarında olan 2 adet aracımızı engelli aparatları ile birlikte hibe etmek için protokol imzalayacağız ve araçlarımızı Kepez Belediyesine teslim edeceğiz. Kepez bizim ayrılmaz parçamız. Başka konularda da işbirliğine devam edeceğiz” dedi.

İmza töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Arslan ise; “Kepez hızla büyüyor ve bu büyüme ile birlikte sorunları da artıyor. Kabul etmeliyiz ki, Kepez'de ulaşım anlamında sorunlarımız var. Bu sorunları çözmek amacı ile Çanakkale Belediyesinden kullanmadığı iki aracı hibe olarak istemiştik. Sayın Belediye Başkanımız ve Belediye Meclis Üyeleri bu talebimizi uygun buldular ve meclislerimizin ortak kabulü ile birlikte otobüsler Kepez Belediyemize armağan edildi. Bu otobüsler sadece Kepez'in değil, Çanakkale halkının da hizmetinde olacak. Bundan sonra da Sayın Başkanımın da ifade ettiği gibi işbirliğimiz artarak devam edecek. Hibe araçlar nedeni ile başta Sayın Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a ve Çanakkale Belediye Meclisine çok teşekkür ediyorum. Bu armağanlarını büyük bir mutluluk içinde muhafaza edeceğiz ve halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Arslan, Kepez'e hibe edilen iki otobüs için düzenlenen protokolü imzaladı.

 

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org