"HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN"

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerin sağlıklı gıdalar tüketmesini sağlamak amacıyla okul kantinlerini denetliyor.
Haber Malkara 27 Eylül 2019 Bu Haber 124 kişi tarafından okundu.

tekirdağ

Zabıta ekipleri ilçe genelindeki okulların kantinlerine giderek, satışa sunulan gıda malzemeleri ve içeceklerin kontrollerini yaparak hijyen denetimleri yapıyor. Gıda ürünleri ve içeceklerin son tüketim tarihini kontrol eden zabıta ekipleri, kantin işletmecilerinin ruhsat ve evraklarını kontrol ederek bilgilendirmede bulundu.

Öğrencilerin sağlığını korumak için denetimlerin yapıldığını ifade eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Çocuklarımızın sağlığına büyük önem veriyoruz. Sağlık Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda okul kantinlerinde enerji içecekleri, gazlı, kolalı, aromalı içecekler ve cips kızartmaların satışı yapılmaması konusunda denetim yapıyoruz. Eksiklikleri bulunan kantin işletmecilerini uyarıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin hijyenik ortamlarda sağlıklı ürünler tüketmeleri için okul kantinleri denetimlerimiz bundan sonra da aynı titizlik ve ciddiyetle devam edecek. Her şey çocuklarımızın sağlığı için.'' dedi..

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org