Helvacıoğlu’ndan Aksal’a Su Ürünleri

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne Milletvekili ve MKYK Üyesi Dr. Fatma Aksal’ın uzun süredir hazırlıklarını yaptığı “Su Ürünleri Kanununda değişiklik yapılmasına Dair Kanun” teklifinin TBMM’i Genel Kurulunda görüşülerek kanunlaştırılmasının bölgemiz ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.
Haber Gündem 14 Kasım 2019 Bu Haber 106 kişi tarafından okundu.

tekirdağ  Helvacıoğlu’ndan Aksal’a Su Ürünleri

Bölgemizdeki Saros Körfezi’nin doğal ve turizm güzelliklerinin yanı sıra geçim kaynağı olduğuna da dikkat çeken Helvacıoğlu, şunları söyledi: “Düzenlemeyle 1971 yılında yürürlüğe giren Su Ürünleri Kanunu'nun sektörün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, mevcut koşullarla uyumlu hale getirilmiştir. Emeği geçen Milletvekilimiz Sayın Dr. Fatma Aksal’a teşekkür ediyoruz. Kanun teklifindeki değişiklikler su ürünlerinin sürdürülebilir olmasını ve kaynaklarımızın korunmasını kapsıyor. Yine yapılan düzenlemeler ile denizlerimizde kaçak avcılık son bulacak ve balık avcılığı sektörünün mevcut koşulları ile uyumlu düzenlemeler ile hayata geçirildi.”

Yapılan düzenleme ile kaçak avcılığın bitme noktasına geleceğine inandığını bunun da alınteriyle para kazanan balıkçıları daha bilinçli avcılığa yönelteceğini kaydeden Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Sayın Vekilimize hem bölgemiz hem de ülkemizin balıkçılık kaynaklarının tükenmemesi ve sektörün geleceği için verdiği katkı nedeniyle çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatın Cesedi Bulundu


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri“Kazasız Kul Olmaz” 6 Aralık’ta Sergilenecek


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatı Aramaya Devam Ediliyor


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriVazo İçinden Uyuşturucu Çıktı


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBalıkçılar Lodos Nedeniyle Denize Açılamadı


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriMilli Sporculardan Yıldırım’a Ziyaret


DİĞER BRANŞLAR 5 Aralık 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org