Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
2004 ve 2008 Yıllarında beyaz perdeye uyarlanan ve hellboy serisinin devamı niteliğinde olan film geçtiğimiz 12 Nisan’da vizyona girdi
Haber Gündem 19 Nisan 2019 Bu Haber 140 kişi tarafından okundu.


2008 Yılından beri beklenen yapım nihayetinde 2017’den beri geliştirilmeye başlandı.  Özellikle beklediğim filmler arasında yerini alan  Hellboy, ilk filmlerinde olduğu gibi kurgu ve konsepti yansıtmayı başardığını söylemeliyim.  Görsel anlamda gayet başarılı

 

Filmin konusu şu şekilde; Hellboy, Merlin'in eşi ve Kan Kraliçesi Nimue ile yüzleşmek üzere İngiltere'ye gelir. Ancak savaşları dünyanın sonunu getirecektir. Hellboy da bunu engellemeye çalışacaktır.

 

Aslında genel olarak baktığımızda fantastik ve görsel açıdan bana göre bekleneni verdiğini söylemeden edemeyeceğim.

Önceki filmlerinde olduğu gibi aynı çizgide devam etmiş ve daha ileriye gitmeden tadında bırakıldığını da söylemeliyim.

Oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, lan McShane, Daniel Dae Kim, ve Lasha Lane gibi ünlü isimler rol aldığını söylemek gerekiyor.

 

Serinin daha önceki filmlerinde Hellboy karakterini canlandıran Ron Perlman bu kez karakteri David Harbour’a bırakmış olduğunu görüyoruz.

Oyuncular oldukça iyi bir performans sergilediğini söylemek gerekiyor.

İlk filmlere göre biraz daha şiddet olmasından dolayı yaş sınırlaması getirilmiş, filmin yapımcıları da +18 olarak gösterime gireceğini belirtmişti zaten.

 

Bu tarz fantastik filmlere daha fazla ihtiyaç olduğunu söylemek gerekiyor, Filme gönül rahatlığıyla sinemada izlenilebilir, buna değer yani.

Ayrıca devamı gelecek gibi görünüyor, yukarıda dediğim gibi bu tarz yapımların sayısı çok fazla değil, sinemada mutlaka gidip izlenilmeli diye düşünüyorum.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriGazi Cür'ün İsmi Parkta Yaşatılacak


GÜNDEM 21 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı


GÜNDEM 20 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriOtomobilin Çarpıp, Üzerinden Geçtiği Kişi Öldü


GÜNDEM 19 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriEvine Döndü, Eşini Ölü Buldu


GÜNDEM 19 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTETOVA ÜNİVERSİTELİ HEKİM ADAYLARI SERTİFİKALARINA KAVUŞTU
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimlerini tamamlayan Tetova Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri için Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde bir sertifika töreni düzenlendi. Trakya Üniversitesi ile Tetova Devlet Üniversitesi arasındaki iş birliği çerçevesinde, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde iki hafta boyunca, Temel Tıp Bilimleri alanında eğitim gören Tetovalı öğrenciler, sertifikalarını Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun elinden aldı. Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nda düzenlenen törene, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa İnan, Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Türkyılmaz, Dış İlişkiler Ofisi Sorumlusu Öğr. Gör. Nurgül Yılmaz, Balkan Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Arnavut Dili ve Edebiyatı Öğr. Gör. Rijete Simitçiu ve Tetova Devlet Üniversitesi’nden gelen 17 öğrenci katıldı. Törende, Tetova Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Edirne’ye ve Üniversitemize gelen tıp fakültesi öğrencileri, eğitimlerde edindikleri bilgi ve tecrübeleri Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile paylaştı. Trakya Üniversitesi ile Tetova Devlet Üniversitesi arasındaki iş birliği programı kapsamında, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan Tetovalı öğrenciler ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, aldıkları eğitimler ile ilgili olarak öğrencilerle sohbet etti. Tören, farklı kültür, dil ve kimliklerin buluşmasına da ev sahipliği yaptı. Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde, TİKA (Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı) iş birliği ve Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin desteğiyle Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen STEM Eğitimleri kapsamında Kuzey Makedonya’dan Edirne’ye gelen soydaş öğretmenler, Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevinç Sakarya Maden ve projede uzman eğitici olarak görev alan Eğitim Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Eylem Bayır ve Dr. Öğr. Üyesi Hüsniye Yılmaz da törene katılanlar arasında yer aldı.


GÜNDEM 19 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'daki Kazada Baba Öldü, Oğlu Yaralandı


GÜNDEM 18 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Uyuşturucudan 4 Kişiye Gözaltı


GÜNDEM 18 Ekim 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org