Hayrabolu ve Malkara, Cumhuriyete ve bağımsızlığa sahip çıkmaya devam edecek”

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, Hayrabolu ve Malkara’nın kurtuluşunun 97. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yüceer mesajında, “Hayrabolu ve Malkara’nın güzel insanları, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Cumhuriyetimize ve bağımsızlığımıza sahip çıkmaya devam edeceklerdir” dedi.
Haber Gündem 14 Kasım 2019 Bu Haber 137 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Hayrabolu ve Malkara, Cumhuriyete ve bağımsızlığa sahip çıkmaya devam edecek”

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, “Yokluklar ve yoksulluk içinde kazanılan bir bağımsızlığın kıvancını yaşıyoruz. 19 Mayıs’ta Samsun’da yakılan bağımsızlık meşalesinin, kenetlenmiş bir milletin elinde zafere dönüşmesinin gururunu yaşıyoruz. İşgale karşı verdikleri mücadeleyle bizlere bu onur ve kıvancı yaşatanlar, bizlere bağımsızlığımızı ve Cumhuriyeti miras bıraktılar” dedi. 

Hayrabolu ve Malkara’nın güzel insanlarının bu iki mirasa da hep sahip çıkacaklarını belirten Yüceer, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı aydınlanma yolundan şaşmadan ilerlemek, Cumhuriyetimizi çağdaş bir demokrasiyle taçlandırmak için verdiğimiz mücadelede, Hayrabolu ve Malkara’mızın saygıdeğer halkı yine en ön safta olacaktır. Bu inançla; Hayrabolu ve Malkara ilçelerimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm Kurtuluş Savaşı kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı. 

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org