GÜRKAN, GELECEĞİ EĞİTİM İLE ŞEKİLLENDİRECEĞİZ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tüm öğrencilerin 2019-2020 eğitim ve öğretim yılını kutlayarak, “Sevgili öğrenciler; aydınlık yarınlara güçlü ve bilinçli bir topluma ancak ve ancak iyi bir eğitim ile ulaşabiliriz. Kendinize güvenin çünkü sizler dünyada eşi benzeri bulunmayan bir liderin, Mustafa Kemal’in evlatları; gönüller fetheden Fatih Sultan Mehmet’in torunlarısınız” dedi.
Haber Gündem 9 Eylül 2019 Bu Haber 120 kişi tarafından okundu.

tekirdağ GÜRKAN, GELECEĞİ EĞİTİM İLE ŞEKİLLENDİRECEĞİZ

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda öğrencilere, öğretmenlere ve velilere seslenen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  eğitimin önemine dikkat çekti.

Uzun bir tatilin ardından öğrencilerin ders başı yapacağını; birçok öğrencinin de ilk kez okul sıraları ile tanışacağını ifade eden Başkan Gürkan, “Bir öğretmen; uzun yıllar eğitim camiasının içinde yer alan biri olarak bir kez daha sizlerle aynı heyecanı paylaşıyorum. Hiç kuşkusuz ki bir ülkeyi yok olmaktan kurtaran; güçlü bir devlet yaratan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en çok önem verdiği konuların başında eğitim gelmiştir. Güçlü bir Türkiye; teknolojiyi, bilimi üretebilen ve kullanabilen bir toplum için eğitim ne kadar önemli olduğunu görmüş ve bir eğitim seferberliği başlatmıştır. Aradan yıllar, yüzyıllar geçse de tüm öğretmenlerin Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığından ayrılmayacağına; eleştirel düşünebilen, öz güveni yüksek ve yepyeni fikirler üretebilen, vizyonu geniş bireyler yetiştirebilmek için var gücünle çalışacağına; öğrencilerine şefkatle yaklaşacağına gönülden inanıyorum.” diye konuştu.

Tüm öğrencilere bir kez daha başarılar dileyen Başkan Gürkan, “Sevgili öğrenciler; unutmayın sizler bizim umudumuz, geleceğimiz, bu ülkenin gerçek sahibisiniz. Bugün attığımız her adım; hayata geçirdiğimiz her proje size çok daha iyi bir gelecek kurabilmek adına. Başarıya ulaşmak için sorumluluk duyun, planlı çalışın, kararlı olun ve kendinize güvenin. Kendinize güvenin çünkü sizler dünyada eşi benzeri bulunmayan bir liderin evlatlarısınız. Kendinize güvenin çünkü sizler Fatih Sultan Mehmet’in torunlarısınız. Bu duygu ve düşüncelerle,  öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve eğitim camiasına başarılar diliyor, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının sağlık, mutluluk, huzur ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum” dedi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriAnnesine Şiddet Uygulayan Babasını Öldürdü


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriBıyıkali Mahallesi’ne İçme Suyu Deposu


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriFen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriCHP'li Öztrak: Kurultayımız Baharı Yaz Edecek


GÜNDEM 23 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'dan İdlib'e 7 Tır Yardım Gönderildi


GÜNDEM 22 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriSon Dakikada Galibiyeti Kaçırdı


FUTBOL 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriVali Yıldırım Protokol Kuralları Seminerine Katıldı


GÜNDEM 22 Şubat 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org