Günay, Mutabakat Zaptı İmzaladı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
TTSO Başkanı Günay, Türkiye-Kırgızistan İş Forumu’nda TOBB’u temsilen mutabakat zaptlarını imzaladı
Haber Süleymanpaşa 26 Kasım 2019 Bu Haber 159 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Günay, Mutabakat Zaptı İmzaladı

Türkiye-Kırgızistan İş Forumu; TOBB ve Türk TSO Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kırgızistan Başbakan Yardımcısı Kubatbek Boronov, Dış Ekonomik İlişikler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda/Borsa Başkanları’nın katılımlarıyla, Conrad İstanbul Bosphorus Oteli’nde gerçekleştirildi.

İş Forumu’nun sonunda düzenlenen Özel Sektör Anlaşma İmza Töreni’nde özel sektör firmaları ve kurumları arasında 7 adet Mutabakat Zaptı imzalandı. TOBB ile imzalanan mutabakat zaptlarını Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay imzaladı. Günay’ın imzaladığı zaptlar; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Kırgız Cumhuriyeti Yatırım Teşvik ve Koruma Ajansı Arasında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Küçük Ölçekli Hidroelektrik Santralleri Birliği Arasında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı.

İmzalanan diğer anlaşmalar şöyle: Kırgız Cumhuriyeti Yatırım Teşvik ve Koruma Ajansı ile Mir Teknoloji Holding A.Ş. Arasında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı, Kırgız Cumhuriyeti Yatırım Teşvik ve Koruma Ajansı ile Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş Arasında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası ile Kırgız Cumhuriyeti Yatırım Teşvik ve Koruma Ajansı Arasında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı, İstanbul Tahkim Merkezi ile Kırgız Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası /Uluslararası Tahkim Mahkemesi ile İstanbul Tahkim Merkezi Arasında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı, “Kırgız Cumhuriyeti Avrasya İş Kulübü” ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu / Kamu-Özel Ortaklığı Komitesi Arasında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriErken Çocukluk Eğitimi Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı


GÜNDEM 22 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAFAD'tan İlk Yardım Eğitimi Seferberliği


GÜNDEM 22 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAkademili Minikler Karne Coşkusu Yaşadı


GÜNDEM 21 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAydoğdu SEM’de Karne Heyecanı


GÜNDEM 21 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da 'Sağlıkta Vurgun' Operasyonunda 4 Tutuklama


GÜNDEM 24 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org