GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tıp Fakültesi Akademik Genel Kurulu, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Haber Gündem 12 Aralık 2019 Bu Haber 139 kişi tarafından okundu.

tekirdağ GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kurula Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Genel Sekreter Murat Kamil Tırpancı, Tıp Fakültesi Dekanı Erdoğan Gültekin, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Nejat Altıntaş ve Akademik Personel katıldı.

Toplantıda Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN ve Doç. Dr. Burçin NALBANTOĞLU, 2019 yılına ilişkin lisans ve uzmanlık eğitimi, öğretim üyelerinin akademik faaliyetleri ile ilgili birer sunum gerçekleştirdiler.

 

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN, Tıp Fakültesi ve Namık Kemal Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nin kuruluşundan itibaren fiziksel ve akademik olarak gelişim sürecinden bahsederek yıllar içerisinde ne kadar yol alındığını ifade etti.

 

Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise, Tıp Fakültesi lisans eğitiminde alınan Akreditasyon Belgesi ve 2019 yılı akademik faaliyetlerinin bir önceki yıla göre artış göstermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Program sonunda Tıp Fakültesi Dekanlığınca gerçekleştirilen 2019 Yılı Akademik Faaliyetlerde Bilim, Sanat, Hizmet  ve Teşvik Ödülleri Töreninde Temel, Dahili ve Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümlerinden dereceye giren Öğretim Üyelerine ödülleri verildi.

Bölüm üçüncülerine ödülleri Dekan Prof. Dr. Erdoğan Gültekin, bölüm ikincilerine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı tarafından takdim edilirken bölüm birincilerine ise Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ödüllerini takdim etti.

Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org