Gelinlerin Saç ve Makyajlarını Ergene Belediyesi Kursiyerleri Yaptı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediyesinin her sene geleneksel hale getirerek bu yılda düzenlemiş olduğu 14 Şubat Toplu Nikah Şöleninde evlenecek olan gelinlerin saç ve makyajları Ergene Belediyesi Kursiyerleri tarafından yapıldı.
Haber Gündem 17 Şubat 2020 Bu Haber 186 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Gelinlerin Saç ve Makyajlarını Ergene Belediyesi Kursiyerleri Yaptı

Ergene’de ki bayanlara yönelik düzenlenen Ergene Belediyesi Bayan Kuaförlüğü kursunda bulunan kursiyerler 14 Şubat Toplu Nikah Şöleninde mutluluğa evet diyen gelinlerin saç ve makyajlarını yaptı. Kasım ayında başlayan eğitimlerinde uzun bir yol kat eden Ergene Belediyesi Bayan Kuaförlüğünde ki kursiyerler profesyonel eğitmenler eşliğinde almış oldukları kurslar ile kendilerini bu alanda geliştirdi.

Gelinlerin saç, makyaj, manikür, pedikürlerini yapan kursiyerler çiftleri en özel günlerine hazırladı. Ergene Belediyesi Kursiyerlerinden oldukça memnun kaldıklarını belirten gelinler bu güzel hizmetten dolayı Ergene Belediyesine teşekkürlerini iletti.

Hizmetlerimiz ile Tekirdağ’da öncü belediyeyiz diyen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’de kadınlarımıza sağladığımız istihdam ile onları meslek sahibi yapıyoruz. Ergenemizde devam eden sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan bu güzel projemiz ile bayanları iş imkanı sağlıyoruz. Belediyemizin her sene geleneksel hale getirerek düzenlemiş olduğu 14 Şubat Toplu Nikah Şöleninde bu sene gelinlerimizi bu özel güne Belediye kursiyerlerimiz hazırladı. Kısa sürede bu alanda kendilerini geliştirerek profesyonelleşen kursiyerlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org