GARSONLARA HİJYEN EĞİTİMİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Edirne Belediyesi, kent merkezinde faaliyet gösteren lokanta ve kafeteryalardaki garsonlara yönelik kişisel hijyen ve işyeri hijyeni konusunda eğitim verdi. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “İstiyoruz ki esnafımız, garsonlarımız Türkiye’ye örnek olsun; Edirne’nin yüz akı olsun” dedi.
Haber Gündem 25 Ocak 2020 Bu Haber 157 kişi tarafından okundu.

tekirdağ GARSONLARA HİJYEN EĞİTİMİ

Edirne Belediyesi Sağlık İşleri Birimi ve İşyeri Denetim Birimi tarafından kentte faaliyet gösteren  lokanta ve kafeteryalardaki garsonlara yönelik kişisel ve iş yeri hijyeni konusunda eğitim verdi. Edirne Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimde konuşan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne Belediyesi olarak hijyen konusunu çok önemsediklerini ve bu konuda çeşitli eğitimler vererek, esnafı ve çalışanları bilgilendirdiklerini söyledi.

Kentte faaliyet gösteren lokanta ve kafeteryalardaki garsonlara yönelik hijyen eğitimi verdiklerini belirten Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Belediye Başkanımız Recep Gürkan, Edirne’yi bir turizm destinasyonu haline getirdi. Edirne’yi keşfet programları ile kente gazetecilerin, tur operatörlerinin ve yatırımcıların gelmesini sağladı. Bu şehrin lokantasında yemek yiyen, kasabından et alan insanlar olarak, kendimizin yemeyeceği yada kendimizin satın almayacağı hiçbir şeyi halkımıza da asla yedirmeyeceğiz, satın aldırmayacağız. Buraya gelen misafirlerimiz için de, burada yaşan halkımız içinde aynı şeyi istiyoruz. Edirne Belediyesi hiçbir zaman baskı ve ceza veren bir belediye olmadı. Önce eğitim sonra denetim yaptık. Bu şehirde gidemeyeceğimiz, yemek yiyemeyeceğimiz hiçbir lokanta ve kafeterya yok. Esnafımız ile bir aradayız. Edirne Belediyesi olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Biz istiyoruz ki esnafımız kazansın, şehrimiz kazansın, halkımız kazansın” dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (EDESOB) Eski Başkanı Emin İnağ, “Diğer illere baktığımızda Edirne’de problem yok denecek kadar az. Esnafımızın kendi diyaloğu da belediye ile iyidir. Bu tür etkinliklerinden dolayı Belediye Başkanı Recep Gürkan’a ve Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’na çok teşekkür ederim”  diye konuştu.

Daha sonra Edirne Belediyesi Sağlık İşleri Birimi’nden Hemşire İnci Özer ile İş Yeri Denedim Biriminden Gıda Mühendisleri Zeynep Demir, Ferhat Şahin ve Elif Atacan kişisel hijyen ve işyeri hijyeni konusunda katılımcılara önemli bilgiler verdi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriSüleymanpaşa ‘Birileri’ni Ağırladı


GÜNDEM 21 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriEnez Kaplan'a TBMM'de Yeni Görev


GÜNDEM 21 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriYaşlı Bakım Merkezi Yüzleri Güldürüyor


GÜNDEM 20 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriNKÜ’de Uyuşturucu ile Mücadele Konferansı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ Merkezli 13 İlde FETÖ Operasyonu: 4 Tutuklama


GÜNDEM 20 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriPrefabrik Evler Nasıl Üretilir?


GÜNDEM 19 Şubat 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org