Flipper Spor Kulübü Bartın‘dan Madalyalarla Döndü

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Uzman Doktor Antrenör Oğuzhan Tokgöz idaresinde, Saray’da, Taekwondo spor branşında faaliyet gösteren Flipper Spor Kulübü, 5 sporcu ile katıldığı ve Bartın Ömer Tepesi Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Okullararası Gençler Taekwondo Bartın Grup şampiyonasında bütün sporcuları, derece yaparak, 3-5 Nisan 2020 tarihinde Yozgat'ta gerçekleştirilecek olan finallere katılmaya hak kazandı.
Haber Saray 10 Mart 2020 Bu Haber 221 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Flipper Spor Kulübü Bartın'dan Madalyalarla Döndü

Turnuvada Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi öğrencilerinden 52 kilogram bayan İdil Zafer birinci olurken, 63 kilogramda bayanlarda Işıl Zafer'de altın madalya kazandı. Özel Saray 2015 Anadolu Lisesi öğrencilerinden 68 kilogram erkeklerde Ozan Toytoğlu ikinci, Özel Çerkezköy Doğa Koleji öğrencilerinden 49 kilogram bayan Azra Çavuş ise birinci oldu. Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi öğrencilerinden 78 kilogramda Oğuz Tokgöz ise ikinci oldu.

BEŞ SPORCUMUZ DA DERECE ELDE ETTİ

Dereceye giren sporcuları ve üzerinde katkısı emeği olanları kutlayan Flipper Spor Kulübü Antrenörü Uzman Doktor Oğuzhan Tokgöz " Tekirdağ kulüpleri içerisinde,  ilk defa bir kulüp 5 sporcusunu, ilk 2'ye soktu. Yozgat'taki finallere de, Tekirdağ adına, en çok bizim sporcularımız katılma hakkını kazandı. Bu gerçekler, Tekirdağın en başarılı kulübü olduğumuzun çok net ve açık göstergesidir.

Türkiye Şampiyonu olabilme yolunda bir basamak olan ve mutlaka geçmemiz gereken Bartın'daki turnuvaya 5 sporcu ile katıldık. Turnuvada Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi öğrencilerinden 52 kilogram bayan İdil Zafer birinci olurken, 63 kilogramda bayanlarda Işıl Zafer'de altın madalya kazandı. Özel Saray 2015 Anadolu Lisesi öğrencilerinden 68 kilogram erkeklerde Ozan Toytoğlu ikinci, Özel Çerkezköy Doğa Koleji öğrencilerinden 49 kilogram bayan Azra Çavuş ise birinci oldu. Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi öğrencilerinden 78 kilogramda Oğuz Tokgöz ise ikinci oldu. Böylelikle 5 sporcumuz da, 3-5 Nisan 2020 tarihlerinde, Yozgat'ta düzenlenecek olan, Türkiye Şampiyonlarının belli olacağı finallere katılmaya hak kazandı" dedi.

"YOZGAT'TA DERECE HEDEFLİYORUZ"

Tokgöz " Amacımız, Yozgat'ta düzenlenecek olan finallerde, katıldığımız bütün kategorilerde şampiyonluk elde etmek ve Flıpper Spor Kulübü olarak, ilimizin , taekwondo alanında, başarı çıtasını daha yukarılara çıkarmak.Kulüp olarak, katıldığımız her organizasyonda, bir kaç sporcu üzerinden değil, bütün kulüp sporcuların bazında başarıyı hedefliyoruz ve kulübümüzdeki her sporcu, kürsüye aday olarak turnuvalara katılıyor. Katıldığımız turnuvalarda, elde ettiğimiz toplu başarılar da, ilimizin en iyi şekilde temsil ettiğimizi, hedeflerimizi gittikçe, daha da yukarılara taşıdığımızı gösteriyor.Bir yandan okul hayatını sürdürmeye diğer yandan da spor hayatını sürdürmeye çalışan, her 2 alanda da başarıyı hedefleyen bu çocuklarımızın lütfen kıymetini bilelim. Bu çocuklar, sadece, ilimizin sportif başarısına katkıda bulunmakla kalmıyorlar. Ülke sporumuzun başarı hanesine katkıda bulunan iller arasında, Tekirdağ'ın adını da yukarılara taşıyor. Lütfen, bu çocukların maddi ve manevi olarak yanında olalım. Taleplerine duyarsız kalmayalım. Taleplerine duyarsız kalınmadığı müddetçe, ilimizde, başarılı sporcular daha da artacaktır" dedi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriSARAY İLÇESİNDE Kİ YATIRIMLARI İNCELEDİ


GÜNDEM 19 Haziran 2018
Saray haberleri
 haberleriSARAY'A 48 MİLYONLUK YATIRIM


GÜNDEM 4 Haziran 2018
Saray haberleri
 haberleriARANAN ŞÜPHELİNİN EVİNDEN CEPHANELİK ÇIKTI


GÜNDEM 1 Haziran 2018
Saray haberleri
 haberleriSİMİTÇİDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


GÜNDEM 19 Nisan 2018
Saray haberleri
 haberleriSARAY’DA Kİ KİMYASAL SIZINTI MECLİS GÜNDEMİNDE


GÜNDEM 14 Nisan 2018
Saray haberleri
 haberleri BİN 33 ÜRETİCİYE 12 BİN 876 ADET KOVAN DAĞITILDI


GÜNDEM 12 Nisan 2018
Saray haberleri
 haberleriRESTORASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR


GÜNDEM 15 Ocak 2018
Saray haberleri
 haberleriÖNERİLEN ZAM ORANLARINI KABUL ETMEK MÜMKÜN DEĞİL


GÜNDEM 8 Ocak 2018
Saray haberleri
 haberleriHİZMET VE YATIRIMLARI DEĞERLENDİRDİLER


GÜNDEM 22 Aralık 2017
Saray haberleri
 haberleriBÜYÜKYONCALI'DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


GÜNDEM 22 Aralık 2017
Saray haberleri
 haberleriSARAY İLÇESİNE MÜJDE


GÜNDEM 5 Aralık 2017
Saray haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Saray haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org