Fikirleriniz bizim için çok önemli

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası organ üyeleri, meclis salonunda düzenlenen müşterek komite toplantısında bir araya geldi. Oda tarafından gerçekleştirilen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı, yurtdışı gezileri, eğitimler gibi konularda organ üyelerine bilgi verilerek, değerlendirme yapıldığı toplantıda konuşan Başkan Kozuva “Oda çalışmalarına katılmanız, fikirlerinizle bizlere yeni bir bakış açısı kazandırmanız kurumun gelişimi açısından çok önemli” dedi.
Haber Çerkezköy 30 Kasım 2019 Bu Haber 120 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Fikirleriniz bizim için çok önemli

Gerçekleştirilen toplantıya Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva başkanlık yaptı. Kozuva, toplantının açılış konuşmasında “Kendi meslek gruplarınızı temsilen bugün aramızda bulunmanız, ortak çalışmalar yapabilmek, fikir alışverişinde bulunarak hem Odamızı hem de bölgemizi bir adım ileriye taşıyabilmek açısından oldukça büyük önem içeriyor. Bir arada bulunmaktan oldukça mutluyum” diye konuştu.  Toplantıda Oda tarafından gerçekleştirilen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı, yurtdışı gezileri, eğitimler gibi konularda organ üyelerine bilgi verilerek, değerlendirme yapıldı.


FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR


2019 yılı içinde birbirinden değerli çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Kozuva “ Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Bu başarıyı daha ileriye götürmek, yine bizim elimizde. Oda çalışmalarına katılmanız, fikirlerinizle bizlere yeni bir bakış açısı kazandırmanız kurumun gelişimi açısından çok önemli” dedi. Kozuva’nın konuşmasının ardından organ üyeleri yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Topkaya oldu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org