HAber Hatırlatmak gerekirse zaten ilk facebook sayfası oluşturduğunuzda size kullanım konusundaki şartlar sunuluyor ve bunu kabul ederek sayfanızı oluşturuyorsunuz.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Hatırlatmak gerekirse zaten ilk facebook sayfası oluşturduğunuzda size kullanım konusundaki şartlar sunuluyor ve bunu kabul ederek sayfanızı oluşturuyorsunuz.
Haber Magazin 9 Mart 2016 Bu Haber 3720 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Facebook'ta, bunu paylaşmayın!

Hatırlatmak gerekirse zaten ilk facebook sayfası oluşturduğunuzda size kullanım konusundaki şartlar sunuluyor ve bunu kabul ederek sayfanızı oluşturuyorsunuz. Eğer merak ediyorsanız kendi sayfanızdan ayarlar- gizlilik ve güvenlik sekmelerinden sayfanızı yeniden kontrol edip yönetebilirsiniz.

Sosyal medyada son günlerde hızla yayılan bir içerik kullanıcıların 'zoraki' olarak uyarı mesajını yayınlamasına neden oluyor. 

Facebook'tabir çok kullanıcıların paylaştığı uyarı yazısı ise şöyle:

"RESMILEŞTI DİKKAT!!!T.C. Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünün 16.02.2016 tarih ve 69471265-010-06/1955 sayılı Milli Güvenliği tehdit eden örgüt ve yapılarla irtibatlı kamu çalışanları hakkındaki Genelge (2016/4) Resmi Gazetede yayınlanmıştır. Ayrıca MİT Müsteşarlığı Sosyal Ağ Bildirgesi doğrultusunda Facebook'un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Facebook sorumludur. Bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.NOT: PAYLASMAYIN DUVARINIZA YAPISTIRIN."

FACEBOOK HİZMETLERİ NELERDİR?

Facebook, iletişim ve reklam platformlarının dahil olduğu geniş kapsamlı ürün ve hizmetler sunar. Bu ürün ve hizmetlerin büyük bölümü, Facebook deneyiminizin bir parçasıdır. Facebook mobil uygulaması, Messenger ve Paper bunlardan bazılarıdır. Slingshot, Rooms, Internet.org uygulaması gibi diğer hizmetler ise daha bağımsız deneyimler sunar (ör. hizmete Facebook hesabınızı kullanarak kaydolmanız veya giriş yapmanız zorunlu tutulmayabilir). Sayfa Yöneticisi, Hedef Kitle İstatistikleri gibi hizmetler ise reklamverenler gibi iş ortaklarımıza sunduğumuz ürünlerdir. Bu Hizmetlerin tümü, bilgilerinizi nasıl topladığımızın, kullandığımızın ve paylaştığımızın açıklandığı Veri İlkemiz kapsamındadır. Bazı ürün ve hizmetler için ek koşullar da geçerli olabilir. Böyle bir durumda, ilgili hizmet üzerinden gerekli bilgilendirmeyi yaparız.
Bazı durumlarda, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kendilerine özel gizlilik ilkeleri ve koşulları olduğunu lütfen unutmayın.
Şirketlerimizin de kendilerine özel hizmetleri, koşulları ve ilkeleri mevcuttur. Şirketlerimizin listesini ve her birinin ilkelerinin yer aldığı bağlantıları görebilirsiniz.

FACEBOOK UYGULAMASI NEDEN ANDROİD CİHAZIMDAKİ ÖZELLİKLERE ERİŞİM İZNİ İSTİYOR?

Android cihazınıza Facebook uygulamasını yüklediğinizde, telefonunuzda veya tabletinizde Facebook'un Android cihazınızdaki bilgilere erişmek veya Android cihazınızın özelliklerini kullanmak için izin istediğini belirten bir bildirim görmeniz gerekir. Android cihazlarda çalışabilmeleri için uygulamaların neredeyse tümü bazı izinlerine ihtiyaç duyar. Biz de bu izinleri uygulamadaki özellikleri kullanmak için kullanırız. Android'in izinlerin adlandırılma biçimini kontrol ettiğini ve adlandırılma biçimlerinin Facebook uygulamasının bu izinleri kullanma biçimini her zaman yansıtmadığını unutmayın.

Bu izinlerden bazılarının ürkütücü görünebileceğini farkında olduğumuz için, bunları nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi vermek isteriz. Aşağıda, Facebook uygulaması için istediğimiz izinlerden bazılarını ve bunları kullanma biçimimizin örneklerini görebilirsiniz. Bu listenin istediğimiz tüm Android izinlerini veya bu izinleri kullanma biçimlerimizin tamamını içermediğini unutmayın. Facebook uygulamasını zaten yüklediyseniz, uygulamanın kullandığını izinlerin listesini telefonunuzun Uygulama Yöneticisinde veya Play Store'a gidip İzinler kısmında Detayları Gör'e tıklayarak görebilirsiniz.


YASAL TALEPLERİ NASIL YERİNE GETİRİR VEYA ZARARI NASIL ÖNLERİZ?

Kanunların bunu yapmamızı gerektirdiğine iyi niyet çerçevesinde inanmamız durumunda, yasal bir talebi (arama izni, mahkeme emri veya mahkeme celbi gibi) yerine getirmek için bilgilerinize erişebilir, onları saklayabilir ve paylaşabiliriz. Buna, yargı yetkisindeki yasalar uyarınca talebin yerine getirilmesinin gerekli olduğunu, söz konusu gerekliliğin bu yargı kapsamı dahilindeki kullanıcılar için geçerli olduğunu ve uluslararası kabul edilmiş standartlarla tutarlı olduğunu iyi niyet çerçevesinde düşünmemiz durumunda, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki mahkemelerden gelen yasal talepler de dahil olabilir. Ayrıca, dolandırıcılık ve yasa dışı başka bir faaliyeti saptamak, önlemek ve çözümlemek; soruşturmaların bir parçası olduğu durumlar da dahil kendimizi, sizi ve diğerlerini korumak veya ölüm veya muhtemel fiziksel yaralanmaları önlemek için gerekli olduğunu iyi niyet çerçevesinde düşündüğümüz durumlarda da bilgiye erişebilir, saklayabilir ve paylaşabiliriz.

Örneğin, Hizmetlerimiz içinde ve dışında dolandırıcılığı ve kötüye kullanımı önlemek için, hesabınızın güvenilirliği hakkında üçüncü şahıs ortaklara bilgi verebiliriz. Sizinle ilgili aldığımız bilgilere, Facebook ile yapılan alışverişlerle ilgili mali işlem verileri de dahil, yasal bir talebin veya zorunluluğun, resmi bir soruşturmanın veya koşul ya da ilkelerimizin olası ihlalleriyle ilgili soruşturmaların konusu olduğunda ya da zararın önlenmesi amacıyla uzun bir süre boyunca erişilebilir ve bu bilgiler tutulabilir. Kötüye kullanımın veya koşullarımızın diğer ihlallerinin tekrarlanmasını önlemek için koşullarımızı ihlal ettiklerinden dolayı kapanan hesaplardaki bilgileri en az bir yıl boyunca tutabiliriz. 

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
 haberleriKömür Yüklü Tır Devrildi: 1 Yaralı


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriSaray‘da intihar


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriEmekli Yarbay, Serinlemek İçin Girdiği Denizde Boğuldu


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriTrakya'da Yaban Hayvanlarının Popülasyonu Artıyor


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin Yanmasını Gözyaşlarıyla İzledi


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriSokak Ortasında Sandalyeler İle Kavga Ettiler


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriRamazan Davulcuları Yaka Kartı Takacak


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriKeşan Belediyesi’nin Mahalle İftarları Devam Ediyor


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriİşçi Sözleşmelerinde Mutlu Son


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriHamilelikte Göz Sağlığına Dikkat Edilmeli


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriKEŞAN BELEDİYESİ’NİN RAMAZAN ŞENLİKLERİ BAŞLADI


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLI FİRMALAR GURUR KAYNAĞI OLDU


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ’IN EN GÜZEL KIZI SEÇİLECEK


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriŞENTOP KADEMLİLERLE BULUŞTU


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleri“POŞET PARALARINI NEREYE HARCADINIZ”


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞALILARA TASAVVUF MÜZİĞİ ZİYAFETİ


GÜNDEM 21 Mayıs 2019
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org