Eti, Güven Tazeledi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 17 Şubat 2020 Bu Haber 294 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Eti, Güven Tazeledi

Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi önceki gün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul gerçekleştirdi. Karadeniz İlleri Dayanışma Derneği Salonunda gerçekleşen Olağanüstü seçime 2 aday katıldı. 298 oyun kullanıldığı seçime yeşil liste ile giren mevcut Başkan Ali Rıza Eti 160 oyla yeniden başkan seçilirken, sarı liste adayı Tuncay Dinler ise 138 oyda kaldı.

Seçimin ardından konuşan Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti, “Bizi destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah bizde bundan sonra kendimizi gözden geçireceğiz, bize düşen içimizde ki ayrılığı bitirip hep beraber bir hedefe koşmak. Yönetimi itibarsızlaştırarak yada iftira atarak bu işler olmuyor. Bunu herkes gördü şuan. Tabi benim gönlüm şunu ister, bu aday olan arkadaşlarımız da gelsinler bizim içimizde işi öğrensinler devam etsinler ama işi bilerek yapsınlar böyle acemice ben bu işi yapmaya talibim demek bana biraz tuhaf kaçtı. İnşallah bundan sonra daha iyi olacak” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak S.S 1 nolu Tekirdağ  Lojistik Motorlu Taşıyıcılar  Kooperatifinin Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.

Albayrak "Bizim her zaman burada olduğu gibi diğer yerlerde de birlik beraberlik içinde olmamız lazım. Etrafımız dostumuz olmayan ülkelerle dolu, nelerle uğraşıyoruz, şunu herkes bilsin, Türkün Türk'ten başka dostu yoktur. Gerekirse 81 milyon şehit veririz ama bu ülkenin bir çakıl taşını bile vermeyiz. "dedi.

Şoförlerin de her zaman yanında olduklarını bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Albayrak Büyükşehir Belediyesini kurarken birçok zorlukla karşılaştıklarını, bu zorlukları kısa sürede aştıklarını söyledi. Albayrak" 1 Milyon 55 bin 412 nüfuslu Tekirdağ için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz." dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

                        

Ali Rıza Eti başkanlığındaki yeni yönetimde Hamdi Ayçil, Levent Türkan, Güray Sancar, Ertan Taş, Ercan Bilmeç, İbrahim Yılmaz, denetleme kurulunda ise Taner Işık, Şükrü Çakır ve Vural Aydemir yer aldı.Kooperatifin delegeleri ise Doğan Çelikkol, Ali Rıza Eti, Halil Ergen, Harun Sever ve Murat Akşit oldu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org