Esnafımıza Her Zaman Sahip Çıkacağız

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin önceki gün parti yönetimi ile birlikte Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri’nde pazar esnafını ziyaret etti. Pazar esnafı ve vatandaşlarla görüşen Erseçkin, esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi. İYİ Parti Çerkezköy İlçe Yönetiminin pazar esnafı ziyaretine Çerkezköy Pazarcılar Derneği Başkanı Kasım Korkmaz ve dernek yönetimi de eşlik etti.
Haber Çerkezköy 7 Mart 2020 Bu Haber 256 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Esnafımıza Her Zaman Sahip Çıkacağız

İYİ Parti yönetimi Kapalı Pazar Yeri’ne yaptığı ziyarette, bir taraftan Pazar tezgahında satış sıkıntısı yaşayan esnafın sorunlarını dinlerlerken bir yandan da tezgahtaki ürünleri almakta sıkıntı yaşayan vatandaşın dertlerini dinledi.  Gelecekte her şeyin daha iyi olacağı vaadinde bulunan İYİ Partililer esnafla el ele vererek daha güçlü bir Çerkezköy’ün, Tekirdağ’ın, Türkiye’nin temellerini atacaklarını ifade etti.

“ESNAFIMIZA HER ZAMAN SAHİP ÇIKACAĞIZ”

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, “Bizler iyilik dolu bir Türkiye için çıktığımız bu yolda esnafımızın her zaman yanındayız, her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bugün pazar esnafımızın sıkıntılarını dinledik. Esnafımızla çözümlenmesi gereken çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Tüm esnafımıza hayırlı ve bol kazançlar dileriz. Bizler iyiler olarak çıktığımız bu yolda esnafımıza da sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriKızılpınar'da 25 bin 668 seçmen sandık başına gidecek


GÜNDEM 29 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriBaşarılı Sporculardan Akay'a Ziyaret


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Çerkezköy haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org