Ergene’de Dev Ekranda Milli Maç Heyecanı Yaşandı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Euro 2020 H grubunda bulunan Milli takımımız deplasmanda İzlanda milli takımı ile karşı karşıya geldi. Bu heyecana ortak olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Sağlık Mahallesi Pazar alanına kurdurduğu dev ekranda vatandaşlar ile birlikte müsabakayı izledi.
Haber Ergene 14 Haziran 2019 Bu Haber 171 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ergene’de Dev Ekranda Milli Maç Heyecanı Yaşandı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra müsabakayı Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Baydarlı, Mehmet Cebeci, Ergene Belediyesi Meclis Üyeleri, Ergene CHP İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy, Mahalle Muhtarları ve yüzlerce vatandaş izledi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’de vatandaşlarımız ile birlikte Milli takımımızın heyecanına ortak olduk, Sağlık Mahallesi Pazar alanında düzenlediğimiz bu güzel programa katılım oldukça yoğun oldu, halkımızdan çok iyi geri dönüşler aldık, bundan sonra Ergene’de bu tür organizasyonlarımız devam edecek” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriNetcad Eğitimi Düzenlendi


GÜNDEM 13 Aralık 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org