Ergene’de denetimler aralıksız sürüyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde denetimler tüm hızıyla devam ediyor.Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri İlçe genelinde fiyat/etiket denetimi, Pazar denetimi, ve hijyen denetimlerini tüm hızıyla sürdürürken ayrıca planlı çalışmanın yanında iletişim merkezine gelen ihbarlar da değerlendirilerek gerekli kontrolleri yapıyor.
Haber Ergene 29 Ocak 2020 Bu Haber 301 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ergene’de denetimler aralıksız sürüyor

Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin yapmış olduğu kontroller kapsamında 1 yıl içinde Müdürlüğe 2 bin 166 evrak gelirken 2 bin 124 evrakta ilgili kurumlara gönderildi. 3 bin 350 kez bölgede bulunan iş yerlerinin denetimi gerçekleşirken, Pazar yerleri yönetmeliğine göre 650 kez Pazar yerinin denetimi de yapıldı. 4207 sayılı tütün mamullerinin zararlarının önlenmesine dair kanun gereği Ergene İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ekipleri ile birlikte bölgede bulunan iş yerleri 2 bin 650 defa hijyen denetim yapıldı.

DENETİMLER SÜRECEK

Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin imkân ve yetkilerini yasalar ve mevzuatlar çerçevesinde kullanarak şeffaf, adil, kalite odaklı, güvenilir, çalışkan ve çağdaş bir görev anlayışı ile çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Belediye Başkanı Yüksel, “Faaliyet gösterdiği konularda gerekli koordineyi sağlayarak çözümcü ve yapıcı anlayışla takım ruhuyla çalışarak Ergene halkına sunulmak istenen kaliteli hizmete öncülük edip, içinde yaşayan insanların yaşamaktan zevk alacağı bir kent oluşmasına katkı sağlayan Zabıta personelimiz vatandaşlarımız güvenliği ve huzuru için görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getiriyor. Yıl içinde performans göstergesinin üstüne çıkan ekiplerimiz denetimlerini aralıksız bir şekilde sürdürecektir” dedi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇorlu Kaymakamı: Uyuşturucu Konusunda Çok Hassasız


GÜNDEM 17 Şubat 2020
Ergene haberleri
 haberleriEti, Güven Tazeledi


GÜNDEM 17 Şubat 2020
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ'da Uyuşturucu Ve Tabanca Ele Geçti: 6 Gözaltı


GÜNDEM 17 Şubat 2020
Ergene haberleri
 haberleriOtobüsü Sollamak İsterken Çarptığı Yaya Öldü


GÜNDEM 16 Şubat 2020
Ergene haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org