Ergene’de Cem Evi Projesi Yatırım Programına Alındı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde toplanılan Belediye Başkanları İlçe yatırım toplantısına katıldı, Başkan Yüksel toplantıdan Ergene’ye müjdeli haberlerle döndü.
Haber Gündem 21 Kasım 2019 Bu Haber 103 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ergene’de Cem Evi Projesi Yatırım Programına Alındı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde toplanan Belediye Başkanları ilçelere yatırım toplantısına katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel toplantıda, Ergene’ye Cem Evi projesinin hayata geçmesi alevi vatandaşlarımızın özgürce ibadetlerini yapması, kültürlerini gönül rahatlığıyla yaşayıp yaşatabilecekleri, cenazelerini Cem Evinden kaldırabilecekleri bu büyük projeyi Ergene Belediyesi olarak 2020-2021 yatırım programına aldıklarını belirtti.

Başkan Yüksel, “Ergenede vatandaşlarımıza hiçbir ayrım gözetmeksizin sevgi ile kucaklayan ve adil bir yönetim sistemimiz ile tüm belediyecilik hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamak önceliğimizdir. Ergene’de vatandaşlarımıza ne söz verdiysek sözlerimizi bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Hizmet kervanı güzel Ergenemiz de bu dönemimizde de devam edecek. Trakya’nın parlayan yıldızı Ergene’de insan odaklı çalışmalarımız ile gece gündüz demeden amacı sadece halkına hizmet olan Belediyemizin hayata geçireceği bu güzel projelerimiz ile bölgemiz daha da büyüyecek ve gelişecek” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org