Ergene Belediyesi Zabıtasından Örnek Bir Davranış

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı olan ekipler Velimeşe Mahallesinde kurulan semt pazarında cüzdanını kaybeden vatandaşa yardım ederek kayıp cüzdanı buldu ve sahibine teslim etti.
Haber Gündem 17 Ocak 2020 Bu Haber 106 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ergene Belediyesi Zabıtasından Örnek Bir Davranış

Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı olan ekipler örnek bir davranışın daha altıma imza attı. Velimeşe Mahallesinde kurulan semt pazarında önce ki gün alış veriş yapan bir vatandaşın cüzdanını kaybetmesi ile sonucu semt pazarında hummalı bir çalışma yürüten Zabıta personeli kayıp cüzdanı bularak sahibine teslim etti.

İçerisinde nüfuz cüzdanı, kredi kartı ve bir miktar para bulunan cüzdanına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan vatandaş Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı personele teşekkürlerini iletti.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org