Ergene Belediyesi Virüsten Vatandaşları Korumaya Devam Ediyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediyesi ekipleri Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarında alış verişe gelen vatandaşların ateş ölçümlerini yapıp ellerini dezenfektan sıkarak virüse karşı vatandaşlarını korumaya devam ediyor.
Haber Gündem 25 Mart 2020 Bu Haber 307 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ergene Belediyesi Virüsten Vatandaşları Korumaya Devam Ediyor

Ergene Belediyesi ilçe genelinde korona virüsüne karşı tedbirlerini almaya devam ediyor. Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarında pazara alış verişe gelen vatandaşların Belediye ekipleri tarafınca ateş ölçümleri yapılarak ellerine dezenfektan sıkıldı. Vatandaşlarını virüse karşı koruyan Ergene Belediyesi herkesin hijyen kurallarına uyması gerektiğini belirtti.

Ergene Belediyesi Örnek Bir Belediye

Yapılan uygulamadan oldukça memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, “Tekirdağ’da bu çalışma ile Ergene Belediyesi örnek bir belediye oldu, sağlığımızı düşünerek böyle güzel çalışmalarda bulunan Ergene Belediyesine ve Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

65 Yaş Üstü Vatandaşları Uyardı

65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmalarının yasak olması sebebiyle Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri pazarda alış veriş yapan 65 yaş üstü vatandaşları uyararak evlerine geri gönderdi.

Halkımızın Sağlığı Her Şeyden Önemli

Ergene’de halkın sağlığının her şeyden önemli olduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’de vatandaşlarımızın sağlığı ön planda tutarak korona virüsüne karşı önlemlerimizi devam ettiriyoruz. İlçemizde okullarımız, ibadethaneler, parklar, çöp konteynerlerı, otobüs durakları, belediye hizmet binalarımız, cadde ve sokaklarımız oluşturulan ekiplerimiz tarafından dezenfekte edildi ve bu çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ergene’de virüse karşı çok ciddi önlemler aldık, halkımızın panik yapmasına gerek yok. Tüm vatandaşlarımız kişisel temizliğine ve hijyen kurallarına devam etmeli” dedi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org