Enez Kaplan‘a TBMM‘de Yeni Görev

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Gündem 21 Şubat 2020 Bu Haber 186 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Enez Kaplan'a TBMM'de Yeni Görev

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı'nda, İYİ Parti kontenjanından boşalan katip üyeliğine İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan seçildi.

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ve Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, partiden istifalarının olması ve İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok’un tüm görevlerinden istifa etmesi üzerine Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyeliği'ne İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan seçildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in teveccühü ile TBMM Katip Üyeliği'ne seçilen 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, İYİ Parti kurucu üyeleri arasında yer alıyor.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org