ELAZIĞ VE MALATYA İÇİN TEK YÜREK OLDUK

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımız için başlatılan yardım kampanyasına Çerkezköylüler yoğun ilgi gösterdi.
Haber Gündem 27 Ocak 2020 Bu Haber 166 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ELAZIĞ VE MALATYA İÇİN TEK YÜREK OLDUK

 Depremzedelere başta hazır gıda, ısıtıcı, battaniye ve kullanılmamış giysi, bot olmak üzere yardımlarını ulaştırmak isteyen vatandaşlarımız Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası’na akın ederken, yardım kampanyası 27 Ocak Pazartesi günü saat 17.00’a kadar devam edecek.
  DUYARLI VATANDAŞLARIMIZI DEPREM BÖLGESİNE YARDIM ELİNİ UZATMAYA ÇAĞIRIYORUM
   Depremzedelere yardım elini uzatmak isteyen vatandaşlarımızın bugün ve yarın devam edecek olan yardım kampanyasına katılabileceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem hepimizi derinden üzdü ve yaraladı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.
   PAZARTESİ 17.00’A KADAR DEVAM EDECEK
  Depremin olduğu bölgede hayatın zorlu kış şartlarına rağmen devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Depremden etkilenen vatandaşlarımızın şu anda acil olarak hazır gıda, battaniye, giysi, bot, ısıtıcı, çocuk bezi vs. gibi temel yardım malzemelerine ihtiyaçları var. Elazığ ve Malatya’nın yaralarını sarmak için tüm Türkiye seferber olmuş durumda. Çerkezköy’den de depremzedelere yardım elini uzatmak isteyen vatandaşlarımız hazırladıkları yardımları Belediyemiz Hizmet Binası’na getirerek, 27 Ocak Pazartesi günü saat 17.00’a kadar teslim edebilirler. Tüm duyarlı vatandaşlarımızı deprem bölgesine yardım elini uzatmaya çağırıyorum” ifadelerini kullandı.

  GEÇMİŞ OLSUN 

  Toplanan yardımların Pazartesi gecesi deprem bölgesine gönderileceğini ve depremzedelere ulaştırılacağını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Şimdiden tüm yardımsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah bir daha güzel ülkemize bu tür afetler yaşatmasın. Elazığ ve Malatya halkı başta olmak üzere depremden etkilenen tüm bölge halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ'dan İdlib'e 7 Tır Yardım Gönderildi


GÜNDEM 22 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriVali Yıldırım Protokol Kuralları Seminerine Katıldı


GÜNDEM 22 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriSüleymanpaşa ‘Birileri’ni Ağırladı


GÜNDEM 21 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriEnez Kaplan'a TBMM'de Yeni Görev


GÜNDEM 21 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriYaşlı Bakım Merkezi Yüzleri Güldürüyor


GÜNDEM 20 Şubat 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org