Eğlenerek Beden Eğitimi Dersi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde ki küçük öğrenciler Beden Eğitimi derslerini Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonunda yaparak hem eğlendiler hem de ilk defa büyük bir salonda spor yapmanın keyfini yaşadılar.
Haber Ergene 29 Kasım 2019 Bu Haber 125 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Eğlenerek Beden Eğitimi Dersi

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde bulunan öğrenciler daha öncesinde burada yapmış oldukları Beden Eğitimi derslerini önce ki gün Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonunda yaptı. Ergene Belediyesi Spor Eğitmeni Gülen Kılıç’ın düzenlemiş olduğu parkuru başarıyla tamamlayan minikler daha sonra öğretmenlerinin gözetiminde spor eğitimlerini sürdürdüler.

İlk defa büyük bir spor salonunda Beden Eğitimi yapmanın heyecanını yaşayan minik öğrenciler için zaman zaman Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonunda Beden Eğitimi dersleri yapılacağını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklarımıza sporu küçük yaşlarda öğretmeliyiz” dedi.

Başkan Yüksel, “Eğitim yelpazesinin tüm alanlarınca paylaşıldığı gibi beden eğitimi dersi de bilginin birikimi ve iç görü ile anlaşılmasını sağlar. Beden eğitimi aracılığıyla birey, sağlık ilkeleri ve hareketin yaşamda ki önemini kavrar. Sağlıklı bireyler yetiştirmek için çocuklarımıza sporu küçük yaşlarında öğretmeliyiz. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademimizde bulunan küçüklerimizi bu bağlamda yetiştiriyor ve eğitiyoruz” dedi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org