"Eğitim Gelişecek, Çocuklarımız Gelişecek"

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, çocukların ve gençlerin daha iyi şartlarda eğitim almasını hedeflediklerini söyledi.
Haber Çorlu 30 Mart 2019 Bu Haber 357 kişi tarafından okundu.

tekirdağ

Bilimsel Gelişmeleri Yakından Takip Edecekler

Sarıkurt, öğrencilerin eğitim ve gelişimine önem verdiklerini belirterek, “Eğitim ve öğretime verdiğimiz destekle her zaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olduk. Hayata geçireceğimiz Robotik Kodlama Atölye projesiyle çocuklarımız hem teknoloji çağına ayak uyduracak hem de bilimsel gelişmeleri yakından takip edebilecek. Etkin ve verimli projeler ile çocuklarımızın bilimsel alanda daha da gelişmesine destek olacağız.

Çocukların eğitim ve öğretim hayatında önemli bir yere sahip olan okulların daha sağlıklı koşullara sahip olması için çalışacağız. Okullarımızın Yanındayız projemiz ile kentimizdeki okulların şartlarını iyileştirmeye devam edeceğiz. Daha iyi şartlarda eğitim görmenin her çocuğun hakkı olduğunu düşünüyoruz ve toplumun her kesimine ayrım gözetmeksizin hizmet götürmeyi hedefliyoruz. Araştırmada sınır tanımayan gençlerimizin okul dışında da araştırmasına ve kendini geliştirmesine olanak sağlayacak Bilgi Evleri ile özgüvenli ve donanımlı bireyler yetişmesine katkı sağlayacağız.” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Çorlu haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org