EBE EĞİTİMİ PROJESİ TAMAMLANDI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığınca hazırlanan ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ‘Sağlıklı Gelecekler için Ebe Eğitici Eğitimi’ projesi tamamlandı.
Haber Gündem 7 Aralık 2019 Bu Haber 100 kişi tarafından okundu.

tekirdağ EBE EĞİTİMİ PROJESİ  TAMAMLANDI

Proje Kapsamında Tekirdağ’da Doğumhane , Gebe Okulu ve Anne Dostu birimlerinde görev yapan 29 Ebe ,hemşire, sağlık çalışanına doğum öncesi gebelere verecekleri eğitimler konusunda bilgi eksiklerinin giderilmesi, bilgilerinin geliştirilmesi ,bilgi aktarma konusundaki becerilerinin artırılması amacıyla bu konuda uzman kişiler tarafından 2 grup şeklinde her grup 5 gün toplamda 10 gün boyunca günlük 7 saat ten 70 saatlik doğum öncesi ebe eğitici eğitimi verildi.

Eğitimin tamamlanmasının ardından belge törenine katılan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir eğitime katılanlara ve eğitimciye teşekkür ederek verilen eğitimin katılanlar için faydalı olmasını diledi.

Daha sonra belge takdim törenine geçilmiş katılımcılara sırasıyla Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mustafa Dönmez, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hacı Bayram Zengin, Başkan Yardımcısı Dr. Hülya Becerir, TADSH Başhekim Yardımcısı Dt. Caner Akyol, Hastane Müdürü Recep Dinç ve Tekirdağ Sağlık Sen Başkanı Hamza Öksüz belgeleri vererek katılımcılara meslek hayatlarında başarılar diledi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org