E-Uygulamalar Tekirdağ TSO’da Anlatıldı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
E-Dönüşüm, E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv Uygulamaları Tekirdağ TSO’da Anlatıldı
Haber Süleymanpaşa 20 Kasım 2019 Bu Haber 119 kişi tarafından okundu.

tekirdağ E-Uygulamalar Tekirdağ TSO’da Anlatıldı

Tekirdağ TSO ev sahipliğinde Datasoft Yazılım Ltd. Şti. ve İzibiz Bilişim Tek. A.Ş. İşbirliğinde düzenlenen E-Dönüşüm, E-Defter, E-Arşiv ve E-Fatura uygulamalarını içeren bilgilendirme semineri yoğun katılımla Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda yapıldı. Gerçekleşen seminere Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, muhasebeci ve mali müşavirlerle çok sayıda firma temsilcisi katılım sağladı.

Seminerin açılış konuşmalarını yapan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Tekirdağ TSO ev sahipliğinde Datasoft Yazılım Ltd. Şti. ve İzibiz Bilişim Tek. A.Ş. İşbirliğinde düzenlemiş olduğumuz E-Dönüşüm, E-Defter, E-Arşiv ve E-Fatura uygulamalarını içeren bilgilendirme seminerimize hoş geldiniz. Sizleri şahsım ve kurumum Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına saygıyla selamlıyorum.

Değerli konuklar, Teknolojinin hızla geliştiği dünyada artık tüm işlemler bilgisayar, internet ve sanal ortamlarda yapılmaktadır. Bizler de artık üyelerimize daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için bu teknolojileri öğrenmek ve yeni gelişen sistem, program ve uygulamaları da anlık takip etmek durumundayız. Bu amaçla üyelerimizin ayrılmaz parçası olan E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-İmza, E-Bordro diye başlayan E’li sistemler artık işimizin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Yeni çıkan yasa ve yönetmelikler aracılığı ile bu işlemlerin çerçevesi çizilmiş olup ne şekilde ve nasıl olacağı da belirlenmiştir. Söz konusu uygulamaların alt yapılarını bugünden hazırlamalıyız ve önlemlerimizi almalıyız ki ileride herhangi bir sorun sıkıntı yaşamayalım.

Ben sözlerimi daha da uzatmamak adına bugün bizlerle birlikte olan ve seminerimizin düzenlenmesinde işbirliği yaptığımız Datasoft Yazılım Ltd. Şti. ve İzibiz Bilişim Tek. A.Ş. firma yetkililerine verecekleri kıymetleri bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum. Seminerimizin faydalı olmasını temenni ediyor, zaman ayırarak seminerimize katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Günay’ın konuşmalarının ardından İzibiz Bilişim Teknolojileri A.Ş. ve Datasoft Yazılım Ltd. Şti. firma yetkilileri tarafından ‘Özel Entegratörlük, VUK 509 Numaralı Genel Tebliğin Getirdikleri, e-Fatura/e-Arşiv Fatura Uygulamaları, e-Defter Uygulamaları, 19.10.2019 tarihli ve 30923 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 3 Sıra No.lu Elektronik Defter Genel Tebliği (Sıra No: 1) Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, e-Defter Uygulamasında Özellik İçeren Hususlar’ gibi daha birçok konuda detaylı sunumlar yapılarak soru-cevap kısmının ardından seminer sona erdi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“Toplumsal Yaşamın Temel Direği Kadınlarımızdır”


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMilli Sporculardan Yıldırım’a Ziyaret


DİĞER BRANŞLAR 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAlbayrak'tan Genç Öğrencilere Öğüt


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBulgar Heyetinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMUHTEŞEM GECE
TÜFAD yine muhteşem bir organizasyona imza attı.


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org