DSP Genel Başkanı Aksakal Tekirdağ il kongresine katıldı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Demokratik Sol Parti (DSP) Tekirdağ İl Kongresi, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Kongrede tek aday olan mevcut Başkan Mehmet Yaman yeniden DSP Tekirdağ İl Başkanlığına seçildi.
Haber Gündem 6 Kasım 2019 Bu Haber 122 kişi tarafından okundu.

tekirdağ DSP Genel Başkanı Aksakal Tekirdağ il kongresine katıldı

DSP 11. Olağan Kurultay çalışmaları kapsamında Tekirdağ İl Kongresi yapıldı. Tekirdağ Turizm ve Otelcilik Uygulama Oteli'nde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongreye DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Şen ve Belediye Meclis Üyeleri katılım sağladı.

“HİÇ KAYBOLMAYACAK”

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, DSP 11. Olağan Kurultay çalışmalarının Tekirdağ İl Kongresi'nde gerçekleştirdiği konuşmada;  ‘’Büyük Atatürk’ün önderliğinde yedi düvele meydan okuyan bir milletin fertleri, bu topraklarda on bin yıllık bir geçmişin bugünkü mirasçıları olarak, çağdaş medeniyetin olanaklarını yaratıp, insanca, hakça bir düzen kurulması ülküsüyle kendimize ve gelecek nesillerimize yaşanası bir Türkiye yaratmanın peşindeyiz. Bu duygumuz hiç kaybolmadı ve hep birlikte yürüttüğümüz bu inançlı mücadele ile de hiç kaybolmayacak!’’ dedi.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

DSP Genel Başkanı Önder Aksakalın ardından kürsüye çıkan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ‘’ Yönetime geldiğimiz günden beri kısa sürede çok yol kat ettik. Hem geçmiş dönemden kalan borçlarımızı ödüyor, hem de hızlı bir şekilde yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Güzel projelere imza atmayı hedefliyoruz. Marmaraereğlisi’ni Trakya’nın vitrin kenti yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org