Led ekranların hayatımızı sardığı bu günlerde dış mekân led ekran modelleri ile birlikte reklamcılık sektörü adeta çağ atlamıştır.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Teknoloji 6 Şubat 2018 Bu Haber 1105 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Dış Mekânların Vazgeçilmez Reklam Ürünleri Led Ekranlar

Dış Mekânların Vazgeçilmez Reklam Ürünleri Led Ekranlar

Led ekranların hayatımızı sardığı bu günlerde dış mekân led ekran modelleri ile birlikte reklamcılık sektörü adeta çağ atlamıştır.

Dış Mekân Led Ekran Modellerinin Avantajları

Dış mekânlarda kullanılan tanıtım ürünlerinde ciddi farklılıklar oluşabilmektedir. Eski dönemlerde oluşturulan standart tabelaları gündüzleri oldukça etkileyici bir hizmet verirken geceleri görülmesi mümkün olmaz. Sonrasında bu tabelalar ışıklandırılarak kullanılmaya başlandığında bu sorun tamamen çözüldü diye düşünülmüş ancak sonrasında istenilen verim alınamamıştır. Ancak günümüzde dış mekan led ekran ürünlerinin üretimi sayesinde artık firmaların, kurumların, alışveriş merkezlerinin, dükkânların ve daha birçok alanın tanıtımı olabilecek en başarılı şekilde gerçekleşmektedir. Hem gündüz hem de gece tüm dikkatleri üzerine çeken bu ekranlar sayesinde müşteri sayısı ciddi biçimde artış gösterecektir.

Dış Mekân Led Ekranların Kullanıldığı Yerler

Dış mekânlarda tercih edilen led ekranlar, genel olarak daha büyük ebatlarda olmaktadır. Alan sıkıntısı çok olmadığından rahatlıkla büyük ebatlarda daha iyi bir reklam alanı sunulabilir. Bu led ekranların kullanım alanlarının ilk sırasında alışveriş merkezleri gelir. Artık birçok alışveriş merkezinin dış yüzeyinde çok sayıda dış mekân led ekran modeline rastlanmaktadır. Bu modeller ile birlikte, alışveriş merkezinin içerisinde yer alan mağazaların reklamları yapılabilir. Bunun yanı sıra özel günler yaklaşırken yapılan kampanyalara da bu ekranlardan yer verilmektedir. Benzer bir şekilde belediyeler de bu ekranlardan gerekli açıklamaları ve duyuruları halka arz edebilir. Bu sebeple bu alalarda led ekranların kullanımı oldukça yaygındır.

Mevsim Geçişlerinden ve Şartlarından Etkilenir mi?

Dış mekânlarda kullanılan ürünlerin tamamında mevsim şartlarından etkilenip etkilenmediğine dikkat edilmesi gerekir. Alınan ürün bir ayakkabı da olsa led ekran da olsa bulunulan mevsime uyum sağlayıp sağlamadığı kontrol edilmektedir. Led ekranlar, yaz aylarında güneş ışınlarının zararları ektilerine karşı çok sağlam bir duruş sergilerken diğer tabelalar ya da reklam ürünleri gibi ağarmalar yaşamaz. Bu sebeple de yazın tüm aylarında aynı kalitede hizmet sunar. Buna ek olarak led ekran modelleri, kış aylarının kar ve yağmur gibi etkilerine de dayanıklı olacaklardır. Su geçirmeyen bir kasa içerisinde kullanılan ürünler sayesinde muhteşem bir biçimde reklamlar yapılmaya devam eder.

Çalınma Riski Bulunur mu?

Farklı işletmelerin dış mekânlarında yer alan led ekran modelleri, güvenlik açısından endişe verebilir. Ancak bu led ekranların montajları yapılırken çok sağlam çelik malzemeler tercih edilmektedir. Bu sebeple de kişilerin herhangi bir ekipman olmadan bu ekranları yerlerinde sökmeleri mümkün olmaz. Eğer gerekli ekipmanların sağlanması gibi bir durum söz konusu olursa da bu durumda çok büyük bir ses çıkışı olacaktır. Tüm bu sebeplerden dolayı dış mekânlarda tercih edilen led ekran modellerinin çalınma riski bulunmamaktadır.

Uygun Fiyata Nereden Alınır?

Dış mekânlarda led ekranları kullanarak tanıtım ve reklamlarını gerçekleştirecek olan kişiler, üreticilerden alarak uygun fiyata alışverişlerini tamamlamak isterler. Fenova isimli firma tarafından üretilen led ekranlar, ülkemizdeki en sağlam ve kaliteli ürünler olarak gösterilebilir. Bu sebeple de herkes firmanın internet sitesi üzerinden iletişime geçerek alışverişlerine başlayabilir.

Günün her saatinde ve yılın her mevsiminde dış mekân led ekran modelleri aralıksız olarak kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. 

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriCep Telefonumuzu Neye Göre Seçmeliyiz?


TEKNOLOJİ 29 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriMonster ABRA A7 V10.2 İncelemesi!


TEKNOLOJİ 13 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriELDER ve Boğazgücü'nden Başkan Gökhan'a Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTürk Metal Sendikası'ndan Başkan Çetin’e Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriYavru Yunusun Ölüsü Kıyıya Vurdu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Motosiklet Arabaya Çarptı: 2 Yaralı


GÜNDEM 12 Ekim 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org