Din Öğretimi Formasyon Programı Yapıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 18 Şubat 2020 Bu Haber 127 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Din Öğretimi Formasyon Programı Yapıldı

Tekirdağ genelinde 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu Öğreticisi olarak görev yapan personele yönelik “Din Öğretimi Formasyon Programı” semineri gerçekleştirildi.

Seminere Eğitimci Şaban Karaköse, Öğretim Görevlisi Nurten Güneş, Öğretim Üyesi Duygu Yalman, Dr. Rukiye Karaköse, Uzman Pedagog Serap Buharalı, DİB Yaygın Din eğitimi Dairesi personeli Ayşe Kaya katıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde yapılan seminerde okul öncesi eğitimde sınıf yönetimi, okul öncesi eğitimde oyun ve hikaye (ilkeler ve teknikler), 4-6 yaş çocuk psikolojisi, iletişim ve öğretmenin stres yönetimi, erken çocuklukta problem ve davranışlar ve çözüm yolları, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 4-6 yaş gurubu Kur’an Kursları stratejisi gibi konular ele alındı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILIYOR


GÜNDEM 3 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org