Dikkat Testleri Uygulayıcı Eğitimi Tamamlandı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2019 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan "Dikkat Testleri Eğitimi", Tekirdağ’daki rehberlik ve araştırma merkezlerinde görev yapan 24 psikolojik danışman ve özel eğitim öğretmenine 18-19 Ocak 2020 tarihlerinde eş zamanlı iki grupta Tekirdağ Rehberlik ve Araştırma Merkezi Toplantı salonlarında 14 saatte verildi.
Haber Gündem 23 Ocak 2020 Bu Haber 94 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Dikkat Testleri Uygulayıcı Eğitimi Tamamlandı

Eğitim uzmanları Uzm. Psk. Sevil Turgut Turan ve Dr. Ögr. Gör. Nakşidil Yazıhan, Stroop Testi TBAG formu, İşaretleme Testi Türk Formu ve Görsel İşitsel Sayı Dizileri Testi B formu testlerinin uygulama süreçleri, psikometrik ozellikleri ve norm değerleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Eğitimi alan katılımcılar, odaklanmış dikkat, seçici dikkat, tepki ketlemesi, bozucu etkiye direnç, bilgi işlemlime hızı, görsel mekansal algılama, sürekli dikkat, görsel tarama, ataklık, tepki hızı, mekansal ihmal, kısıtlı kapasite sistemleri (kısa-süreli bellek), işitsel, görsel, sözel ve yazılı modalitede dikkat konularında yetkin hale geldiler.

Eğitim sonunda katılımcılara uygulama belgeleri eğitim uzmanları ve Tekirdağ Rehberlik ve Araştırma Merkezi idaresi tarafından takdim edildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org