DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Yeni Corona Virüs (Covid 19) salgınına karşı Belediyemiz tarafından kent genelinde başlatılan dezenfeksiyon çalışmaları kararlılıkla sürüyor.
Haber Gündem 25 Mart 2020 Bu Haber 277 kişi tarafından okundu.

tekirdağ DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerimiz, kentimiz genelinde başlattığı dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Ana cadde ve sokakları periyodik olarak dezenfekte eden ekiplerimiz, bugün de Veliköy Mahallemizdeki cadde ve sokaklar ile Çerkezköy Belediyesi Veliköy Rehabilitasyon Alanı Hafriyat Toprağı Kabul Sahası, Çerkezköy Gençlik Merkezi ve çevresinde dezenfekte çalışmalarını sürdürdü.

   Corona Virüs ile mücadele çalışmaları kapsamında ayrıca sağlık personelimiz tarafından, Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası’na gelen vatandaşlarımızın ateşleri ölçülüyor.

   İhtiyaç duyulan tüm kamu ve ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışması yapıldığına dikkat çeken Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri, Corona Virüse karşı dezenfekte çalışmalarının periyodik olarak devam edeceğini belirterek; vatandaşlarımızı da kişisel hijyen tedbirlerine uymaları ve yetkililerin yapacağı ikazları dikkate almaları konularında uyardı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org