Daha Temiz Bir Süleymanpaşa Amaçlanıyor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Atmazsan Batmaz sloganıyla işe koyulan Süleymanpaşa Belediyesi, temiz bir gelecek ve Yükselen bir Süleymanpaşa için durmadan çalışıyor.
Haber Süleymanpaşa 21 Şubat 2020 Bu Haber 212 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Daha Temiz Bir Süleymanpaşa Amaçlanıyor

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri düzenli olarak yürütülen temizlik ve çöp toplama faaliyetlerinin yanı sıra vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda da yıkama çalışması gerçekleştirmeye devam ediyor.

Süleymanpaşa Belediyesi sorumluluk alanında yoğun olarak kullanılan sağlık ocakları, parklar, oyun alanları, spor alanları, pazar yerleri gibi alanlarda çalışmalar yürüten ekipler, gece gündüz demeden yıkama işlemini gerçekleştirerek daha temiz bir Süleymanpaşa yaratmayı amaçlıyor.

Son yapılan çalışma kapsamında Çiftlikönü Mahallesi, otogar yolu ve Süleymanpaşa Belediyesi’nin başarılı çalışması ile halka kazandırılan, merhum Alparslan Türkeş’in adının verildiği park ile oyun alanı süpürge makinaları ile temizlenirken tazyikli su ile yıkandı.

Ekiplerin gerçekleştirdiği çalışmalar vatandaşların takdirini toplarken hizmetlerin artarak devam edeceği ifade edildi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org