‘DAHA İYİ BİR KONUMA GELMESİ İÇİN UĞRAŞIYORUZ’

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 16 Eylül 2019 Bu Haber 119 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ‘DAHA İYİ BİR KONUMA GELMESİ İÇİN UĞRAŞIYORUZ’

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Çorlu Mühendislik Fakültesi personeli düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Kurum içi gelişmeyi önemseyen ve bu doğrultuda NKÜ birimleri ile buluşan Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’e Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent Eker İle Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, NKÜ Genel Sekreteri Murat Kamil Tırpancı, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Arabul da eşlik etti.

Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, akademik ve idari personel ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Rektör Şahin, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin fiziksel gelişimi, akademik yapılanması ve eğitim-öğretim anlayışıyla, Türkiye’deki üniversiteler arasında daha iyi bir konuma gelmesi için sıkı bir çalışma yürütüyoruz. Üniversite olarak güçlü ve zayıf yönlerimizin neler olduğunu belirliyor ve bunlarla ilgili sık sık toplantılar yaparak yol haritası çiziyoruz. Siz değerli hocalarımızın da değerli görüşlerini ve önerilerini alarak çalışmalarımızı şekillendirmek için bir araya gelmeyi önemsiyoruz” dedi.

 Rektör Şahin aynı zamanda Üniversite- şehir bütünleşmesini vurgulayarak bu alandaki çalışmaların hayata geçirilmesinin önemine değindi.

Program, Çorlu Mühendislik Fakültesi personelinin soru-cevap şeklinde ilettiği görüş, beklenti ve önerilere dair değerlendirmelerin ardından son buldu.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
 haberleriBAŞKAN AKAYDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TOPKAYA''YA ZİYARET


GÜNDEM 23 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org