Cüneyt Yüksel, Ankara’dan Eli Boş Dönmedi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Ankara temaslarından eli boş dönmedi.
Haber Gündem 7 Kasım 2019 Bu Haber 176 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Cüneyt Yüksel, Ankara’dan Eli Boş Dönmedi

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret eden Başkan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi’ne kazıcı ve yükleyici bir kepçe kazandırdı. Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Süleymanpaşa Belediyesi’ne hibe edilen iş makinası hafta başında teslim edildi. Başkan Yüksel, aracın testini bizzat gerçekleştirerek, “Allah hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin” dedi.  

   Süleymanpaşa’da, göreve geldiği ilk günden bu yana Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışını ortaya koyan Başkan Yüksel, çalışma hamlesiyle halktan takdir topluyor.
   Belediyenin ve şehrin eksiklerini hızla gidermek hedefiyle çalışan Başkan Yüksel, geçtiğimiz hafta AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile birlikte Ankara’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret ve temaslarının ardından şehre yeni bir iş makinası kazandırmayı başardı.
   Ankara’da, Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Genel Sekreter Birol Ekici ile görüşen Başkan Yüksel ve Başkan Özcan, Süleymanpaşa Belediyesi’nin ihtiyacı olan kazıcı ve yükleyici kepçeyi hibe olarak aldı.
   Yüksel’in kente dönmesinin hemen ardından hibe edilen iş makinası da Pazartesi günü Süleymanpaşa Belediyesi’ne teslim edildi.
   Yeni gelen iş makinasını bizzat inceleyen ve test sürüşü yapan Başkan Yüksel, “Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Sn. Fatma Şahin ve Genel Sekreterimiz Sn. Birol Ekici tarafından Süleymanpaşa Belediyemize hibe edilen Kazıcı Yükleyici Kepçemizi teslim aldık. Aracın belediyemize kazandırılması konusunda desteğini esirgemeyen TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamıza ve Belediyeler Birliği Başkanımız Fatma Şahin Bakanımıza canı gönülden teşekkür ederim. Allah, hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin; şehrimize hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org