ÇOSB öğrencilere çevre bilincini kazandırıyor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün her yıl ilkokul üçüncü sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği “Sıfır Atık Projesi” ve “Yangından Korunma” eğitimleri 2019-2020 eğitim öğretim yılında da devam ediyor.
Haber Çerkezköy 12 Ekim 2019 Bu Haber 128 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ÇOSB öğrencilere çevre bilincini kazandırıyor

ÇOSB Bölge Müdürlüğü İdari Bina 4. Kat Toplantı Salonu’nda düzenlenen eğitimlerde öğrencilere yangından korunma ve çevre bilinci kazandırılıyor.

 

EĞİTİMLER VERİLİYOR

4 Ekim Perşembe günü başlayan eğitimlerin Haziran ayına kadar devam edeceğini kaydeden ÇOSB yetkilileri “Her hafta bir okulun geldiği eğitimlere, Çerkezköy ve Kapaklı’daki tüm ilkokulların üçüncü sınıf öğrencilerinden katılım sağlanıyor. Her yıl binin üzerinde öğrencinin katıldığı eğitimler kapsamında; ÇOSB Bölge Müdürlüğü Çevre Atık Kontrol Şefliği tarafından öğrencilere, sıfır atık projesi ile ilgili bilgilendirmeler yapılıyor, çevreyi korumanın önemi vurgulanıyor. ÇOSB Bölge Müdürlüğü İtfaiye Şefliği tarafından da yangından korunma eğitimi veriliyor. Teorik bilgilerin ardından ÇOSB İtfaiye birimini ziyaret eden öğrenciler, eğitimde öğrendiklerini uygulamalı olarak görme imkanı buluyor” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriÇerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Topkaya oldu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriBÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET KERVANI ÇERKEZKÖY’DE


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tedavi Edilen Pelikan Doğaya Salındı


GÜNDEM 22 Kasım 2019
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org