Çorlu’da Ziynet Sali Rüzgârı Esti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıl dönümü nedeniyle Çorlu’da Cumhuriyet Yürüyüşü ve Ziynet Sali konseri düzenlendi.
Haber Çorlu 30 Ekim 2019 Bu Haber 331 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çorlu’da Ziynet Sali Rüzgârı Esti

Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla Çorlu Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü, Çorlu halkının yoğun katılımı ile gerçekleşti. Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütleri ve vatandaşların katıldığı Cumhuriyet Yürüyüşü, Çorlu Şehitliği önünden başlayıp S. Omurtak Caddesi’nden devam ederek Cumhuriyet Meydanı’nda sona erdi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği, evlerinden ve iş yerlerinden Türk bayrakları ile desteklediği Cumhuriyet Yürüyüşü binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin 96. yıl dönümünde Cumhuriyet Yürüyüşü’ne katılan herkese teşekkür ederek tüm vatandaşların Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Birbirinden Güzel Şarkılar Seslendirdi

Kortejin ardından Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda Ziynet Sali sahne aldı. Binlerce kişinin katıldığı konserde halkımız Ziynet Sali’nin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ve marşlar eşliğinde Cumhuriyetimizin 96. yılını coşkuyla kutladı.

Konser öncesinde halka seslenen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, "Barışın ve huzurun gölgesinde büyüyen dev bir çınar olan Cumhuriyetimiz, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği en kıymetli hazinemizdir. Şehitlerimizin kanlarıyla sulanan bu topraklar üzerinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacak, nesilden nesile aktarılacak ve Türk milletinin ellerinde daha da yücelecektir. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti'ni korumak, yüceltmek, gelecek nesillere taşımak; Cumhuriyeti kuran Mustafa Kemal Atatürk ve dava arkadaşlarına, bu uğurda nice bedeller ödeyen milletimize karşı tarihi sorumluluğumuzdur.

‘Aydınlık Gelecekler Bizimle Olsun’

Bu sorumluluğun bilinci ile ‘Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir.’ diyen ve Türkiye Cumhuriyeti’ni bizlere emanet eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda daima ilerleyeceğimize söz veriyoruz. En güzel bayramımızı kutlamak için bugün burada bulunan; bu gururu, bu coşkuyu bizlerle birlikte yaşayan siz sevgili Çorlulu hemşehrilerim; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun! Aydınlık gelecekler bizimle olsun!” dedi. Başkan Sarıkurt’un ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun Çorlu halkına seslendi ve tüm Çorlulular’ın ve Tekirdağlılar’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Hep Birlikte İzmir Marşı’nı Seslendirdiler

Konuşmaların ardından sevilen sanatçı Ziynet Sali sahneye çıkarak birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Ziynet Sali’ye çiçek takdim etti ve takdimin ardından hep birlikte sahnede İzmir Marşı’nı seslendirdiler. Sonrasında günün anısına özel özçekim gerçekleştirdiler.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan sanatçı Ziynet Sali, sevilen şarkılarını seslendirerek Çorlulular’a unutulmaz bir Cumhuriyet Bayramı yaşattı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org