Çorlu‘da Belediye Personeline Koronavirüs Eğitimi Verildi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Belediyesi çalışanlarına koronavirüsten korunma ve virüse karşı alınacak önlemler ile ilgili sağlık eğitimi verildi.
Haber Çorlu 7 Mart 2020 Bu Haber 246 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çorlu'da Belediye Personeline Koronavirüs Eğitimi Verildi

Çin’in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı tedirgin eden koronavirüsü ile ilgili Çorlu İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İş Yeri Hekimi Ayhan Mert tarafından Çorlu Belediyesi personeline eğitim düzenlendi. Çorlu Belediyesi Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda düzenlenen ve Hekim Ayhan Mert tarafından verilen eğitime belediye personeli yoğun katılım gösterdi. Hekim Ayhan Mert bulaşıcı virüslerin çeşitlerine ve tarihçesine değinerek tüm dünyada tehlike yaratan koronavirüse karşı alınacak önlemleri anlattı.

‘Bağışıklığımızı Güçlendirmeliyiz’

Virüsün yaşlılar ve bağışıklığı düşük kişiler için büyük bir tehlike yarattığını söyleyen Hekim Mert, kalabalık çalışma ortamlarının sık sık havalandırılması gerektiğinin altını çizdi. Hekim Ayhan Mert gerçekleştirdiği sunum esnasında şunları söyledi: “Öncelikle ellerimizi sık sık yıkamamız gerekiyor. Alışveriş merkezi gibi kalabalık ortamlardan uzak durmalı ve bağışıklığımızı güçlendirmeye çalışmalıyız.”

Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiye Hizmet Binası, Zabıta Müdürlüğü Hizmet Binası, Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Hizmet Binası, Park ve Bahçeler Müdürlüğü Sera Hizmet Binası ve Çorlu Belediyesi Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda olmak üzere üç gün boyunca verilen eğitimlerde belediye çalışanları koronavirüse karşı bilinçlendirildi.

Yeni Koronavirüs (2019-nCoV) Nedir?

Yeni Koronavirüs (2019-nCoV), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Salgın başlangıçta bu bölgedeki deniz ürünleri ve hayvan pazarında bulunanlarda tespit edilmiştir. Daha sonra insandan insana bulaşarak Vuhan başta olmak üzere Hubei eyaletindeki diğer şehirlere ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin diğer eyaletlerine yayılmıştır.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org