Çorlu Mühendislik Fakültesi İle İş Birliği Protokolü İmzalandı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çorlu'yu yarınlara hazırlayacak ve daha çağdaş bir şehircilik yaratacak adımlar atabilmek, ulaşım, içme suyu, çevre problemleri ve teknolojik alt yapı gibi birçok konuda akademik çözümler ortaya koyabilmek için Çorlu Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi arasında 'İş Birliği Protokolü' imzalandı.
Haber Gündem 22 Kasım 2019 Bu Haber 126 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çorlu Mühendislik Fakültesi İle İş Birliği Protokolü İmzalandı

Çorlu Belediyesi Eğitim ve Seminer Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Güner Çetin, Özcan Veysel Tunçcan, Oktay Çolpan ve İbrahim Turgut Bolat, Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi öğretim üyeleri katıldı.

"Bir İlki Gerçekleştiriyoruz"

İmza töreni öncesinde konuşan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt; Çorlu halkına sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda katkı sağlayacak olan projeleri hayata geçirecek olan bu çalışmanın Çorlu'da ilk defa gerçekleştirildiğini belirterek, "Çorlu'muz için bugün uzun yıllar sonra bir ilki gerçekleştiriyoruz. Çorlu'muz için ortaklaşa bir çalışma başlatılmış olduk. Belediye Meclisimizde Çorlu'muz için hazırlanacak çevre, trafik, kentleşme, alt yapı gibi konularda problemlerin tespiti, analizi ve problemlerin çözümü konusunda gerçekleştirilecek akademik çalışma ve projelere fon ayılması yönünde oy birliği ile karar almıştık. Bugün gelinen noktada ilk adımı attık.

"Projeler Bilimsel Ve Akademik Yöntemlerle Hazırlanacak"

Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi'nin siz değerli öğretim üyeleri ile birlikte Çorlu'muzu geleceğe taşıyacak projelere imza atacak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Şehrimizde ulaşım, içme suyu, çevre problemleri ve teknolojik alt yapı gibi birçok konuda çözümler ortaya koyacak çalışmaların bilimsel ve akademik yöntemlerle hazırlanacak olması şehrimize değer katacak. Birçok akademisyenin şehrimizin farklı problem alanlarında çözümler ve tespitler için bilimsel proje tekliflerini sunacak olması Çorlu'muz için hedeflediklerimizin gerçekleştirilmesinde çok büyük öneme sahip olacak.

"Mutlu Bir Şehir Yaratmak İçin Çalışıyoruz"

Çorlu'muzda yaşayan değerli bilim insanlarımızın hazırlayacağı akademik çalışmalar ile birlikte şehrimiz için oldukça önemli ve değerli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Yürütecekleri çalışmalar için şimdiden teşekkür ediyorum. Halkımızın mutlu ve huzurlu olarak yaşadığı bir şehir yaratmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

"Fakülte Yönetim Kurulu Onayından Geçen Projelerin Sunumu Gerçekleştirildi"

Yapılan konuşmaların ardından Çorlu Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi arasında 'İş Birliği Protokolü' imzalandı.

İmza töreninin sonunda Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi öğretim üyeleri hazırladıkları Fakülte Yönetim Kurulu onayından geçen taslak proje fikirlerini slayt gösterisi eşliğinde sunarken, projeler hakkında bilgiler aktardılar.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org