Çorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden NKÜ’ye Ziyaret

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Haber Süleymanpaşa 12 Mart 2020 Bu Haber 376 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden NKÜ’ye Ziyaret

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde Çorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine öğretmenleri eşliğinde, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı ve kampüs gezdirildi.

Meslek Yüksekokulu yetkilileri tarafından geziye katılan 65 öğrenciye puanlar, bölümlerdeki dersler, sunulan olanaklar, derslerin müfredatları ve mezun olan öğrencilerin kariyer ve iş olanakları hakkında bilgiler verildi. Öğrencilere ayrıca Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin sunduğu sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinin içeriği hakkında kısa sunum yapıldı.

Üniversite deneyimi yaşayan liseli öğrenciler, memnuniyetlerini dile getirerek Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi kampüsünden mutlu ayrıldılar.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org