Çorlu Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çorlu Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Haber Çorlu 8 Mart 2019 Bu Haber 348 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çorlu Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Çorlu Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce söz alan Başkan Sarıkurt, yerel seçimlerden önce gerçekleştirilen son meclis toplantısında belediye meclis üyeleri ile belediye çalışanlarına hitaben bir konuşma yaptı. Çalışmalarından ötürü meclis üyeleri ile çalışanlara teşekkür eden Başkan Sarıkurt şunları söyledi: “31 Mart 2014’te kıymetli Çorluluların bizlere layık gördüğü bu önemli görevde bize ayrılan sürenin artık yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Bugün sizlerle birlikte son belediye meclisimizi icra edeceğiz. Biraz hüzünlü ama güzel de bir gün olduğunu düşünüyorum.

Sizlerle 5 yıldır Çorlu’muz için hep birlikte çalıştık, birlikte mücadele ettik. Bu süreçte çok karara imza attık, birçok projede omuz omuza çalıştık, Çorlu’muz için hep güzel şeyler yapmaya, halkımızı memnun etmeye çalıştık. El birliğiyle güzel çalışmalara imza attığımıza inanıyorum. İyi günlerimiz de oldu, kötü günlerimiz de. Artık hepsini geride bıraktık. Şimdi geriye hepimiz için güzel hatıralar kalacak. Bu vesileyle tüm belediye meclis üyelerine, belediye personelimize çalışmaları ve emekleri için Çorlu halkı adına teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Mart ayı olağan meclis toplantısında alınan kararlar şu şekilde oldu:

-          2019 yılı pazar yeri devir ücretinin yeniden güncellenmesi konusunun görüşülmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

-          Mülkiyeti Çorlu Belediyesi’ne ait olan Sarılar Mahallesi’ndeki bir parselin İmar Affı kapsamında satışı hususu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

-          Ergene Belediye sınırları içerisinde yer alan, imar planlarında yol ve park alanında kalan Çorlu Belediyesi mülkiyetindeki taşınmazların yol ve park alanı olarak kullanılmak üzere Ergene Belediyesi’ne devri hususunun görüşülmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

Çorlu Havuzlar Mahallesi su ihtiyacının karşılanması amacıyla Havuzlar Mahallesi’nde bulunan, uygulama imar planlarında park alanı olarak belirlenmiş alanda 63 m² alanın su kuyusu açılmak üzere Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne tahsis edilmesi konusu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org