Çorlu Kaymakamı: Uyuşturucu Konusunda Çok Hassasız

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Gündem 17 Şubat 2020 Bu Haber 201 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çorlu Kaymakamı: Uyuşturucu Konusunda Çok Hassasız

 Çorlu ilçesi Kaymakamı Cafer Sarılı, uyuşturucu ile olan mücadelede emniyet teşkilatının canla başla çalıştığını belirterek, "Bizim en hassas olduğumuz konu uyuşturucu konusu. Bunun ilgili olarak emniyet güçlerimiz var güçleri ile çalışmaktadır" dedi.

 Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, Halk Eğitim Merkezi'nde, Milli Eğitim Müdürlüğünün 2019 yılındaki faaliyetlerinin anlatıldığı toplantıda gazetecilerle bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan ilçede 68 okulda 3 bin 133 öğretmenle 52 bin öğrenci olduğunu belirterek, "İlçemizde faaliyetlerimiz çok verimli ve faydalı bir şekilde sürdürülmektedir. İlçemizde 68 okulda  3 bin 133 öğretmen, 52 bin 202 öğrencimiz ve 287 hizmetlimiz  bulunmaktadır. İlçemizde dayanıksız raporu verilen sadece bir okulumuz bulunmaktaydı. O da Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi geçtiğimiz günlerde yıkımı gerçekleştirdi. İki tane yıkımı yapılacak binamız daha var. Biri lojmanlar biri de Mehmet Rüştü Uzel bünyesinde bulunan ve şu an kullanılmayan atölyenin yıkımı yapılacak"dedi.

Toplantıda konuşan Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, uyuşturucu ile ciddi bir mücadele verildiğini ve yapılan operasyonlar ve ele geçen malzemeler ile çok sayıda gözaltına alınan çok sayıda kişiye de işlem yapıldığını söyledi. Sarılı, "Uyuşturucu ile mücadele çok hassasız. Çok sayıda operasyon yapılıyor ve kişiler ile birlikte uyuşturucu madde ele geçiriliyor.Bununla birlikte bu işi yapanlarda gözaltına alınıyor ve haklerinde işlem yapılıyor. Çok  kararlıyız bu konuda  Emniyet teşkilatlarımız var güçleri ile çalışıyorlar" diye konuştu.
 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org