Çorlu Belediyesi‘nden Öğretmenler Ormanı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Belediyesi, Çorlu’da görev yapan her öğretmen adına bir dikili ağacın olacağı “Öğretmenler Ormanı” projesini hayata geçiriyor.
Haber Çorlu 23 Kasım 2019 Bu Haber 279 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çorlu Belediyesi‘nden Öğretmenler Ormanı

nsana, doğaya ve tüm canlılara saygılı bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi, kent içindeki yeşil alanları arttırmak için de projeler oluşturmaya devam ediyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün anlam ve önemine binaen özel bir proje üreten Çorlu Belediyesi, “Öğretmenler Ormanı” kuruyor.

Çorlu’da görev yapan her öğretmen adına bir ağacın ve tüm öğretmenlerin isminin yer alacağı hatıra takının da bulunacağı “Öğretmenler Ormanı”, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde açılıyor.

Zafer Mahallesi Hâkimiyet Caddesi üzerinde yer alan ve açılışı 24 Kasım 2019 Pazar günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org