Çocuk Meclisi Mart Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Belediyesi Çocuk Meclisi mart ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda gündem maddeleri ve yapılması planlanan projeler konuşuldu.
Haber Çorlu 7 Mart 2020 Bu Haber 291 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çocuk Meclisi Mart Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

Çocuk Meclisi 2020 yılı mart ayı olağan toplantısı Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Naz Kınay’ın başkanlığında toplandı. Çocuk Meclisi mart ayı olağan toplantısına Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve öğrencilerin velileri katılım gösterdi. Toplantı öncesinde Çorlu Belediyesi’nin önünde bulunan deprem tırını ziyaret eden Çocuk Meclisi üyeleri, doğal afetler ile ilgili bilgilendirildiler. Öncelikle İdlib’te şehit olan kahraman askerlerimize baş sağlığı ve milletimize sabır dileyen Başkan Zeynep Naz Kınay, ardından tüm meclis üyesi öğrencileri bir dakikalık saygı duruşuna davet etti.

Başkan Kınay’ın gündem maddelerini okumasının ardından maddeler tek tek oylamaya sunuldu. Kabul edilen gündem maddeleri meclis içerisinde kurulan komisyonlara havale edildi. Ardından komisyon teklifleri karara bağlandı. Maddelere konu olan projelerin görüşülmesinin ardından Çocuk Meclisi üyeleri kentimize ve yaşadıkları bölgelere dair fikirlerini dile getirdiler.

Meclis Başkanı Kınay’ın konuşmasının ardından şubat ayı olağan meclis toplantısında gündem maddeleri tek tek görüşüldü ve oy birliğiyle kabul edildi:

- Protokol ziyaretleri konusunun görüşülmesi.

- Kitap toplama kampanyası konusunun görüşülmesi.

- Çorlu’da Çocuk ve Çorlu’da Spor hakkında neler yapılabileceği konusunda araştırma görevi verilmesi hususunun Gençlik ve Spor Komisyonuna havalesinin görüşülmesi.

- Çorlu Belediyesi 2020 yılı Performans Programında yer alan Çocuk Hakları Masası projesinin ayrıntılarının kararlaştırılması konusunun Bilim, Sanat Ve Kültür Komisyonuna havalesinin görüşülmesi.

Görüşülen projelerin ardından Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli Sivil Savunma Amiri Veli Şimşek doğal afetlerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

Bilgilendirmenin ardından Çocuk Meclisi mart ayı olağan meclis toplantısı sona erdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org