Çocuk Kültür Evi‘nde Okul Buluşmaları Başladı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale’de yaşayan bütün çocuklara hizmet vermeyi hedefleyen ve çalışmalarını bu hedef doğrultusunda sürdüren Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi'nin, açılışından bu yana gerçekleştirdiği "Okul Buluşmaları" etkinliğinin 2019-2020 dönemi başladı.
Haber Gündem 2 Kasım 2019 Bu Haber 98 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çocuk Kültür Evi'nde Okul Buluşmaları Başladı

Çocuk Kültür Evi, yeni dönemin ilk buluşmasında 18 Mart İlkokulu Anasınıfı ile keyifli bir masal atölyesi gerçekleştirdi. Audrey Penn'in yazıp, Ruth E. Harper ve Nancy M. Leak 'ın resimlendirdiği "Avucundaki Öpücük " isimli kitabın çocuklarla paylaşılmasıyla başlayan etkinlik ana karakter-olay-hikaye örgüsüne dair soru cevaplarla zenginleşti. Okul Buluşmaları etkinliğinin başlamasıyla birlikte Çocuk Kültür Evi'ni ziyaret eden 18 Mart İlkokulu 2/D sınıfına yönelik olarak da Hayao Miyazaki 'nin "Komşum Totoro" filminin izlenip yorumlandığı bir film okuma atölyesi gerçekleştirildi. Etkinliklerin ardından Çocuk Kültür Evi kütüphanesini ve diğer atölye alanlarını inceleme fırsatı bulan çocukların keyifleri görülmeye değerdi. Çocukların heyecan ve merakla dahil olduğu buluşmalar toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Vatandaşlar, Yoğun ilgi gören Çocuk Kültür Evi "Okul Buluşmaları" etkinliğine dahil olabilmek ve ayrıntılı bilgi almak için Çocuk Kültür Evi'ne 217 73 11 numaralı telefondan ulaşabilir.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org