Çocuk Kültür Evi‘nde Drama Eğitici Eğitimi Başladı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, çocukların eleştirel düşünme ve birlikte çalışma alışkanlığı kazanmalarına destek olmak, dil ve iletişim becerilerini geliştirmenin yolunu açmak amacıyla yürüttüğü yaratıcı drama atölyesinin kazanımlarını tüm atölye programlarında gerçekleştirebilmek ve disiplinler arası etkileşimi pekiştirmek amacıyla Çocuk Kültür Evi eğitmenlerine yönelik olarak drama alanında eğitici eğitimi programına başladı.
Haber Gündem 21 Şubat 2020 Bu Haber 145 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çocuk Kültür Evi'nde Drama Eğitici Eğitimi Başladı

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, çocukların eleştirel düşünme ve birlikte çalışma alışkanlığı kazanmalarına destek olmak, dil ve iletişim becerilerini geliştirmenin yolunu açmak amacıyla yürüttüğü yaratıcı drama atölyesinin kazanımlarını tüm atölye programlarında gerçekleştirebilmek ve disiplinler arası etkileşimi pekiştirmek  amacıyla Çocuk Kültür Evi eğitmenlerine yönelik olarak drama  alanında eğitici eğitimi programına başladı.

Haftada üç gün programlanan ve Çanakkale Halk Eğitim Merkezi eğitmeni Şahinde Nehir Uzun tarafından yürütülecek olan eğitim; “Tanışma ve Bireysel Özellikler”, “İletişim ve Etkileşim”, “Grup İletişimi ve Etkileşimi”, “Duyu Çalışmaları ve Duyular”, “Bedene Dayalı Çalışmalar”, “Materyal Oyunları”, “Kendini ve Başkalarını Anlamanın Yolları: Empati”, “Öz Yönetim ve Kendini Gerçekleştirme”, “Rol Oyunları ve Alıştırmaları” modüllerini içermektedir.

Çocuk Kültür Evi eğitmenlerinin tümünün katılım sağladığı eğitimin 120 saatlik programını tamamlayarak mayıs ayında tamamlanması planlanmaktadır.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org