CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Akın Oldu

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Gençlik Kolları Olağan Genel Kurulu önceki gün gerçekleştirildi. Seçimlere tek liste ile giren Okan Akın Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı olurken, Akın'ın yönetiminde Çerkezköy'den Uğur Can Avcılar ile Yalçın Çakır, Kapaklı'dan ise Süleyman Mert Özdemir yer aldı.
Haber Süleymanpaşa 17 Mart 2020 Bu Haber 500 kişi tarafından okundu.

tekirdağ CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Akın Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Gençlik Kolları Olağan Kongresi Pazar günü saat 10.00-17.00 saatleri arasında Özdemirler Düğün Salonu'nda yapıldı.

 

SEÇİMLERE TEK LİSTE İLE GİDİLDİ

 

İlçe teşkilatında gerçekleştirilen genel kurul, 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Ardından divan kurulunun seçimine geçilen toplantıda faaliyet raporları okundu ve oy birliği ile kabul edildi. Raporların görüşülmesinin ardından seçimlere geçildi. Seçimlere tek liste ile giren Okan Akın CHP Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçildi. Okan Akın başkalığındaki yeni yönetimde CHP Çerkezköy eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Avcılar ve Yalçın Çakır, Kapaklı'dan ise Süleyman Mert Özdemir asil yönetim kurulunda yer aldı.

 

ERMEĞAN VE TARCAN KURULTAY DELEGESİ OLDU

 

Öte yandan CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Okan Ermeğan ve CHP Kapaklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emir Tarcan da kurultay delegeleri arasında yer aldı.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolis İle Jandarmadan İzin Belgesi Kontrolü Ve Maske Uyarısı


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org