Cezaevlerinde Görevlendirilen Personel Toplantısı Yapıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Adalet Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Ceza İnfaz Kurumlarında ve Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinde bulunan tutuklu, hükümlü ve yükümlülere din hizmetleri sunmak üzere görevlendirilen personel ile toplantı yapıldı.
Haber Gündem 17 Ocak 2020 Bu Haber 168 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Cezaevlerinde Görevlendirilen Personel Toplantısı Yapıldı

Tekirdağ İl Müftülüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya İl Müftü Yardımcıları İsmail Hısım ve Melek Cingöz, Ceza İnfaz Kurumlarını temsilen Öğretmen Erhan Baykal, Denetimli Serbestlik Müdürlüğünü temsilen Öğretmen Murat Yağanoğlu, Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Ali Aydın ile cezaevlerinde görevlendirilen personel katıldı.

Yapılan toplantıda, tutuklu, hükümlü ve yükümlülerle iletişim konuları, ders programları ve uyulması gereken kurallar ele alındı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org