Çerkezköy Yozgatlılar Derneği Futbol turnuvası

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çerkezköy Yozgatlılar Derneği tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma amaçlı halı saha turnuvası düzenlendi. Müthiş mücadelelerin yaşandığı turnuvada kazanan dostluk oldu. Turnuva sonrası Dernek başkanı Emin Sungur yaptığı açıklamasında, Çerkezköy’de yaşayan Yozgatlılar olarak, daha aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.
Haber Çerkezköy 23 Temmuz 2019 Bu Haber 315 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çerkezköy Yozgatlılar Derneği Futbol turnuvası

HALI SAHA TURNUVASINDA KARŞILAŞTILAR

Çerkezköy Yozgatlılar Derneği, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde  adı altında düzenlediği halı saha turnuvası ilgi gördü. Çerkezköy Dernek Başkanı Emin Sungur, STK  arasında birlik ve beraberliklerini daha da pekiştirmek için  bu tür sportif faaliyetleri aktif olarak  sürdüreceklerini söyledi. Sungur, “Çerkezköy’de yaşayan Yozgatlılar olarak, dernek faaliyetlerimizi aktif bir şekilde sürdürüyoruz ve  aramızdaki birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştirmek adına da çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca ilçemizdeki Sivil Toplum kuruluşlarıyla da olan ilişkilerimizi dahada pekiştirerek birlik ve beraberliğimizi çok daha ileriye taşımaya çalışıyoruz.  Düzenlediğimiz Futbol turnuvası da işt bu birlik ve beraberliğimizin pekişmesi yönünde çok faydalı oldu. Turnuvaya katılan takımlar centilmence mücadele etti. Adeta Süper Lig maçı gibi geçen karşılaşmalarımızda dostluk kazandı. Turnuvamıza katılan hemşerilerimize ve STK’lara çok şahsım ve dernek yönetimimiz adına çok teşekkür ediyorum”dedi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriÇerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Topkaya oldu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriBÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET KERVANI ÇERKEZKÖY’DE


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Çerkezköy haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org